Keystone logo
Chicago State University

Chicago State University

Chicago State University

Sissejuhatus

2

Chicago State University tähistab oma Sesquicentennial 2017. aastal. Chicago State University avas oma uksed ka õpetajakoolituse kooli lekkiv raudteeveos auto Blue Island, Illinois 2. september 1867. Täna, vastupidi, on ülikooli täielikult akrediteeritud avalik, linna- institutsioon asub 161-maaliline aakrit elamu kogukond Southside Chicago. Esimese aasta jooksul alates oma asutamisest, CSU õpib 62 õpilast. Praegune immatrikuleerimise on ligi 7200.

Tee sellest ajast kuni praeguseni on tähistatud muutus. Ajal rohkem kui 140 aastat, CSU on muutnud oma nime, fookus, juhtimine ja asukoht. Aga iga üleminek ülikool on hoidnud silmis oma haridusliku missiooni ja suurendanud oma teenuseid Chicago ja selle lähiümbruse.

1

Täna, CSU reguleerib hoolekogu poolt määratud kuberner Illinois. Ülikooli viis colleges- Health Sciences, Arts and Science, majanduse, hariduse ja farmaatsia - pakkuda 38 bakalaureuse- ja 30 kraad-andmise programme. Lisaks CSU on osakonna täienduskoolituse ja mittetraditsioonilisi programmid, et jõuda ühenduse laiendiga kursused, kaugõpe ja mitte-for-krediidi programmid.

Tema tagasihoidlik päritolu, Chicago State University on kujunenud silmapaistev, riiklikult tunnustatud ülikooli, mis annab lisaväärtust haridus kõigile, kes alustavad oma pühitsetud saali. Järjekindlalt arenev kajastada state-of-the-art trende kõrgharidus, Chicago State University valmistab ette õpilasi edu kahekümne esimese sajandi.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Küsimused