Keystone logo
Chihuahua Centre for Postgraduate Studies  (Centro Chihuahuense de Estudios de Posgrado)

Chihuahua Centre for Postgraduate Studies (Centro Chihuahuense de Estudios de Posgrado)

Chihuahua Centre for Postgraduate Studies  (Centro Chihuahuense de Estudios de Posgrado)

Sissejuhatus

Centro Chihuahuense de Estudios de Posgrado (CCHEP) portaali, mille eesmärk on haridusspetsialistide professionaalne täiendamine ja pidev koolitamine.

CCHEPis oleme veendunud, et haridus on parim viis üksikisikute ja ühiskonnana unistuste saavutamiseks. Sel põhjusel töötame iga päev selle nimel, et koolitada kvaliteetselt ja inimlikult mõistvaid haridusspetsialiste, kes on võimelised tipptasemel ja armastusega harima, samuti edendama muutusi iseendas, oma klassiruumides ja koolides haridussüsteemi ülesehitamiseks. ja ühiskonda, mida soovime pärandada uutele põlvkondadele.

Meie asutuses leiavad haridusspetsialistid ruumi oma kutseoskuste, õpetamispraktika ja juhtimise tugevdamiseks selliselt, et nad annaksid iga päev parema panuse, et muuta ühiskondlik soov lastele ja noortele haridust anda. reaalsus. kaasav ja tipptasemel. Samamoodi leiavad nad kammerlikkuse ja koostöö õhkkonnas ruumi kogemuste ja õppimise jagamiseks suurele rühmale kolleegidele ja kõrgetasemelistele õpetajatele-teadlastele.

Meie suurim uhkus on sajad õpetajad, kes on lõpetanud CCHEP -i klassiruumid ja panevad iga päev oma juhtkonnaga üles meie asutuse nime klassiruumist, koolist, kooli järelevalvest, avalikust funktsioonist või ametiühingust. , professionaalset kvaliteeti ning pühendumist oma tööle ja ühiskonnale. Tänu neile peetakse meid üheks parimaks kõrgharidusasutuseks hariduse aspirantuuride valdkonnas.

Kutsun teid kohtuma Chihuahuense kraadiõppe keskusega ja saama selle veebisaidi kasutajateks, kust leiate teavet meie hariduspakkumise, protseduuride, uudiste ja ka akadeemikuid ja haridusspetsialiste huvitava teabe kohta. Samamoodi kasutan võimalust ja kutsun teid külla meie peakorterisse Chihuahua linnas Juárez ja Cuauhtémoc, Chihuahua.

Asukohad

  • Chihuahua

    Avenida División del Norte,3707, 31200, Chihuahua

    Küsimused