Keystone logo
Chosun University

Chosun University

Chosun University

Sissejuhatus

Meie ülikool loob globaalse brändiväärtuse.

Chosuni ülikool, mis kuulub rahva 15 parema ülikooli hulka, on loonud õdesuhted mitme silmapaistva välisülikooliga. Sõsarkõrgkoolide programmid on võimaldanud vahetada professoreid ja üliõpilasi, mis on meie kogukonnale lisaväärtust andnud ja globaalset brändiväärtust loovad. Kombineerides ülikooli liikmete laia valikut arvamusi ja muresid demokraatlikult ja läbipaistvalt, on ülikooli juhtimine taganud austusele ja harmooniale rajatud ühise heaolu keskkonna.

Meie ülikool tegeleb spetsialiseerumisega harmoonia ja suhtlemise kaudu.

Ülikooli ja meie kogukonna tulevikku võib otsida eriharidusest ja innustada uutes valdkondades pioneerijuhte, luues samal ajal harmoonia humanitaarteaduste, kunsti, teaduste ja looduse vahel.

Meie ülikool tegeleb üldiste muutuste ja reformidega.

Ülikooli ees seisvate paljude praeguste probleemide ületamiseks ja hariduseesmärkide saavutamiseks peame targalt valima optimaalsed muudatused ja reformid. Chosuni ülikool suudab ja lahendab praegused probleemid lähtuvalt sellest, mida oleme saavutanud ja mida jätkame ka helgema tuleviku nimel.

Ülikooli ja tööstuse koostöösüsteemi, kõrgema hariduse, teadustöö infrastruktuuri ja üliõpilaste tugisüsteemide realiseerimise kaudu, mis austavad nende isiksust ja loovust, saab meie ülikool Honami provintsi parimaks ülikooliks, mis kuulub Korea 15 parema ülikooli hulka. ja rahvusvaheliselt konkurentsivõimeline ülikool Kirde-Aasias ja mujal.

Asukohad

 • Dong-gu

  Dong-gu, Lõuna-Korea

  Programmid

   Asutus pakub ka:

   Küsimused