Keystone logo
Christian Heritage College

Christian Heritage College

Christian Heritage College

Sissejuhatus

Christian Heritage College on täielikult akrediteeritud erakõrghariduse pakkuja, mis asub Carindale'is, Brisbane'is, ja soovib kujundada kristlikku kõrghariduse alternatiivi. Emeriitprofessor Brian Millise 1986. aastal sündinud visioonist lähtudes on Christian Heritage College selleks, et uuesti ette kujutada, kuidas me mõtleme inimeste õitsengule, kutsumusele, kutsumusele ning usu ja õppimise integreerimisele kõigis inimtegevuse valdkondades.

Christian Heritage College usume kirglikult, et hariduse omandamiseks on vaja kujunemisprotsessi ja terviklikku arengut. Seetõttu ei tähenda Christian Heritage College kursused mitte ainult kraadi omandamist ega konkreetsete oskuste kogumist tulevase töö jaoks (nii oluline kui see ka pole), vaid pigem tervete isikute arengut.

Christian Heritage College spetsialiseerunud kraadi kujundamise kursustele, mis on inimeste kujundamine ja kujundamine. Meie kursusi õpetavad erakordsed töötajad, kes integreerivad usu õppetöösse viies valdkonnas - ettevõtlus, haridus, vabakunst / humanitaarteadused, sotsiaalteadused ja ministeeriumid. Kuigi meie kursusi õpetatakse kristlikust vaatenurgast, tervitame üliõpilasi igasuguse tausta ja traditsioonidega.

Asukohad

  • Carindale

    322 Wecker Road, 4152, Carindale

    Küsimused