Keystone logo
© CUHK
The Chinese University of Hong Kong Business School

The Chinese University of Hong Kong Business School

The Chinese University of Hong Kong Business School

Sissejuhatus

CUHK Business School on Hongkongis ja Aasias alates 1963. aastast rajanud ärihariduse teed, kasvatades kõrgete edusammudega lõpetajaid, kes juhivad ja kujundavad ülemaailmset ärimaastikku. See juhtimis- ja uuendusmeelsus on meie pärandi tuumaks, kuna CUHK-l on esimene ärikool Aasias, mis pakub täielikku ärijuhtimise bakalaureuse (BBA), ärijuhtimise magistri (MBA) ja Executive MBA (EMBA) programmide komplekti. . Tänapäeval kasvatavad meie maailmatasemel õppejõud ja tipptasemel teadustöö jätkuvalt krapsakaid juhte, ettevõtjaid ja sotsiaalseid korrapidajaid. Meie uhke enam kui 40 000 vilistlasest koosnev võrgustik avaldab olulist mõju Pärlijõe deltas, Aasia Vaikse ookeani piirkonnas ja mujal.

Visioon ja missioon

Meie nägemus

Arendada Aasia sajandi globaalseid ärijuhte.

Meie missioon

Meie missiooniks on jätkata Aasia sajandi väljakutsetele ja võimalustele vastamiseks vajalike ülemaailmsete juhtide arendamist, pakkudes rikkalikku õpikeskkonda, mis pakub võimalusi eneseavastamiseks, iseloomu kujundamiseks, teadmiste loomiseks, jagamiseks ja rakendamiseks.

Meie eelised

Innovatsioon

Soodustame innovatsiooni ja loovat mõtlemist igas vormis ning julgustame oma õpilasi ja töötajaid uurima uusi ideid ja võimalusi. Arendame toetavas keskkonnas ettevõtlikku hoiakut ja anname vajalikud oskused konkureerimiseks tehnoloogiapõhises ärimaailmas.

Globaalne perspektiiv

Kõik, mida teeme, võtame omaks globaalse vaatenurga ning pakume võimalusi vahetuks kokkupuuteks ja kogemusteks. Arendame oma õpilasi ja töötajaid selles kiiresti muutuvas maailmas kohanemisvõimeliseks ja edukaks erinevates kultuurides ja keskkondades.

Suure lahe piirkonna pistik

Oleme üks GBA enim väljakujunenud ülikoole ja aktiivne panustaja selle piirkonna sotsiaal-majanduslikku arengusse. Need panused on võimalikud tänu meie ainulaadsele võimele korraldada sünergiat õppetegevuse, uurimistöö rakenduste, vilistlaste kaasamise ja juurdepääsu kaudu piirkondlike ettevõtjate ja ettevõtete võrgustikule.

Sotsiaalne eesmärk

Usudes kogu inimese arengusse ja ümberkujundavasse haridusse, oleme pühendunud oma inimestes sotsiaalselt vastutustundliku mõtteviisi kasvatamisele, säästvale ettevõtluskeskkonnale kaasaaitamisele ja positiivse mõju avaldamisele ühiskonna paremaks muutmisel.

Ülikooli omadused

Hongkongi Hiina ülikooli (CUHK) ülikoolilinnak on ehitatud mäenõlvale ja on Hongkongi suurim ja vapustavaim. Suurem osa sellest alast on kaetud rohelusega, mis on kenasti kaljudest välja raiutud kolmel platool, ja rohelusse pesitsevad maitsekad hooned, milles on segu Hiina ja lääne arhitektuuristiilidest. CUHK ülikoolilinnak on kuulus varjupaik paljudele taimestikule ja loomastikule, mille kaitsmise ja täiustamise eest on pööratud suurt hoolt. Sellest avaneb ka panoraamvaade Tolo sadamale ja lähedal asuvatele mäeahelikele.

Alates ühekordsest üliõpilaste IT-portaalist, raamatukogudest, õppimise parandamise programmidest ja tervishoiust kuni karjääriplaneerimise ja paljude muude teenusteni – CUHK pakub ülikoolilinnakus oma kraadiõppe üliõpilastele täielikku akadeemilist ja isiklikku tuge.

CUHK raamatukogu

CUHK raamatukogu on Ida-Aasia juhtiv teadusraamatukogu ning sellel on märkimisväärne kakskeelne elektrooniliste ja trükitud ressursside kogu. Selle missiooniks on olla partner teadmiste loomisel, juurdepääsul, levitamisel ja säilitamisel, et inspireerida ja toetada CUHK-i uurimisel, õppimisel ja õpetamisel. CUHK raamatukogu teeb tihedat koostööd õppejõudude ja üliõpilastega ning tal on tugevad koostöösidemed teiste ülikoolide raamatukogudega Hongkongis, Suur-Hiinas ja rahvusvaheliselt.

Tudengiasjade amet (OSA)

Et aidata üliõpilastel ülikoolielu erinevaid tahke uurida ja kogeda ning sellest maksimumi võtta, pakub üliõpilasasjade büroo erinevaid tegevusi ja teenuseid.

Infotehnoloogia teenuste keskus (ITSC)

ITSC toetab universaalset ülikooliportaali MyCUHK, mis võimaldab personaalset juurdepääsu pilve-meiliteenustele, raamatukoguteenustele ja Hiina ülikooli üliõpilaste infosüsteemile (CUSIS), et hallata isiklikke õppeandmeid. ITSC pakub ka IT-rajatisi, ülikoolilinnakusiseseid ja -väliseid võrke, e-õppe süsteeme, veebipõhist koolitust ja töötubasid.

Learning Enhancement and Research Center (CLEAR)

CLEAR korraldab programmi Improving Postgraduate Learning (IPL) eesmärgiga tutvustada lähenemisi, metoodikaid ja raamistikku teadlaste töö formaalseks ja struktureeritud varustamiseks; edendada ülikooli tipptaset ja stipendiume õpetamisel ja õppimisel; ning anda kraadiõppe üliõpilastele oma teadustöö jaoks vajalikud oskused ja teadmised.

Ülikooli tervishoiuteenistus

Ülikooli tervishoiuteenistus pakub ülikoolilinnakus meditsiini-, hambaravi- ja tervisedenduse teenuseid täiskoormusega üliõpilastele. Meie meditsiinimeeskonda kuuluvad täiskohaga arstid, kes pakuvad ülikooli liikmetele igakülgset perearstiabi. Esmatasandi arstiabi ja hambaraviteenuste osutamiseks on tervisekliinik varustatud väikese operatsiooniploki, ambulatooriumi, meditsiinilabori ja füsioteraapia osakonnaga. Meditsiiniteenused on üldjuhul tasuta, samas kui hambaraviosakond maksab sümboolset tasu.

Spordirajatised

Fun and Fitness pakuvad nii vajalikku tasakaalu töötamiseks ja õppimiseks. CUHK ja selle kolledžid pakuvad laias valikus spordirajatisi, sealhulgas staadionid, võimlemissaalid, olümpia suurusega bassein, tennise- ja squashiväljakud, jõusaalid ja veespordikeskus. Kolledžid pakuvad töötajatele ja üliõpilastele ka grillimiskohti.

Muud ülikoolilinnakus saadaval olevad rajatised: bussiteenused, restoranid, raamatupood, pangad, suveniirilett, supermarket ja juuksurisalong.

  Sisseastumised

  Esitage veebipõhine taotlus

  Looge konto ja esitage oma taotlus portaalis.

  Esitage tõendavad dokumendid

  Laadige oma dokumendid üles rakendusportaali ja saatke määratud dokumendid vastavasse programmibüroosse.

  Intervjuu (kutse alusel)

  Väljavalitud kandidaate võidakse teavitada näost-näkku või veebiintervjuudest.

  Rakenduse tulemus

  Taotlejaid teavitatakse tulemustest e-posti teel.

  Sissemakse

  Edukad taotlejad peavad pakkumise vastuvõtmise kinnituseks tasuma tagatisraha.

  Viisa (kui see on kohaldatav)

  Meie programmiametnikud aitavad teid viisataotluse esitamisel, kui olete meie programmi vastu võetud.

  Viisanõuded

  Paindlik viisapoliitika:

  Sisserände kord mittekohalikele koolilõpetajatele (IANG)

  Üliõpilasviisa/sissesõiduluba omavad mittekohalikud koolilõpetajad võivad taotleda skeemi „Immigratsioonikorraldus mittekohalikele lõpetajatele” (IANG). Edukatel taotlejatel on õigus taotleda Hongkongis viibimist 12 kuu jooksul pärast kooli lõpetamist, et otsida tööd.

  Vilistlaste statistika

  Akrediteeringud

  AMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

  Edetabelid

  • Hongkongi Hiina Ülikool (CUHK) on Hongkongi erihalduspiirkonna üks parimaid avalik-õiguslikke ülikoole. See on QS World University Rankings 2024 edetabelis 47. kohal.
  • #12 Aasia ülikoolide edetabel
  • #53 parimates ülemaailmsetes ülikoolides
  • 26. kohal maailmas (5. Aasias) QS-i järgi
  • Times Higher Educationi 31. kohal maailmas (4. Aasias).

  Asukohad

  • Sha Tin

   Sha Tin, Hongkong

  Küsimused