Keystone logo
CIES - International Centre for Sports Studies

CIES - International Centre for Sports Studies

CIES - International Centre for Sports Studies

Sissejuhatus

CIES PAKUB SUURINGUL PÕHINESID LAHENDUSI NING AKADEEMILISTE JA TEGEVUSHARI TIPPTAMENE HARIDUSPROGRAMME SPORDIMAAILMALE

CIES - International Centre for Sports Studies on sõltumatu õppekeskus, mis asub Šveitsis Neuchâtelis. See loodi 1995. aastal Rahvusvahelise Jalgpalliliidu (FIFA), Neuchâteli ülikooli, linna ja Neuchateli osariigi vahelise sihtasutusena.

Kasutades multidistsiplinaarset lähenemist, pakub CIES spordimaailmale teadusuuringuid, tipptasemel haridus- ja nõustamisteenuseid eesmärgiga ületada spordi keerukus tänapäeva ühiskonnas ning parandada selle juhtimist ja juhtimist kõigil spordialadel.

Rahvusvahelise keskusena on CIES -l kvalifitseeritud ja mitmekesine personal ning see laiendab pidevalt oma partnerlussuhteid üksikisikute, ülikoolide ja spordiorganisatsioonidega üle kogu maailma.

Meie missioon

CIES julgustab pidevat edasiminekut ja säästvat arengut spordi juhtimises kogu maailmas, kasutades täielikult ära oma rahvusvahelist partnerite võrgustikku. Edendame aktiivselt kõigi meie teadus- ja hariduspartnerite teadmiste ja kogemuste vahetust. CIES on koht, kus akadeemilised teadusuuringud kohtuvad praktilise juhtimisega, mille tulemuseks on teaduspõhised lahendused, mida saab kohandada vastavalt kohalikele vajadustele ja nõuetele.

Asukohad

 • Neuchâtel

  International Centre for Sports Studies c/o Hôtel DuPeyrou Avenue DuPeyrou 1, 2000, Neuchâtel

 • Leicester

  Leicester, Suurbritannia

  • Milan

   Milan, Itaalia

   Küsimused