Keystone logo
© TESS
CIFFOP

CIFFOP

CIFFOP

Sissejuhatus

CIFFOP, juhtiv inimressursside keskus CIFFOP (inimressursside arendusinstituut ) asutati 1971. aastal professor Nicole Catala visionäärse algatuse ja mitmete inimressursside spetsialistide toetuse kaudu, millel on märkimisväärne ettekujutus tulevikust ja inimeste Ressursside funktsioonid.

Esimene ülikooli instituut, mis tegeleb inimressursi spetsialistide koolitamisega, on otseses koostöös ärimaailmaga CIFFOP on instituut, mis kuulub Pariisi maineka Ülikooli Panthéon-Assas ja ainus spetsiaalne personalijuhtimisealase koolituse keskus Sorbonne Ülikoolide võrgustik. See pakub mitmeid arenenud magistriõppeid (Master 2) inimressurssides ja juhendamisel. CIFFOPi eesmärkideks on koolitada üliõpilasi, ettevõtluskoolide lõpetajaid ja magistriprogramme (magistriõpe 1), et täita homsed väljakutsed ja muutused elukutses, et valmistada neid üles võtma vastutust kõikides inimressursside juhtimise valdkondades ja töösuhted: personali juhtimine ettevõtetes, rahvusvahelised ettevõtted, rahvusvahelised organisatsioonid, põhiteenuste osutamine, äriüksused ja konsultatsioonifirmad.

Pioneeri juhtivad kraadid

Edaspidised diplomi direktorid on pidevalt kaasatud innovaatilistesse meetmetesse, mis laiendavad CIFFOPi teerajaja rolli, mida tõendab inimressursside spetsialistide arvu kasv, kõrgelt kvalifitseeritud inimressursside spetsialistide juhendamise süsteemide väljatöötamine (21 mentor soovitab nelja- või viieaastase üliõpilase rühmad), koolitusprogrammide rahvusvahelistumine (sh üks õppekäik igal aastal välismaal alates aastast 2004) ja alates 1998. aastast tööõppe praktikaprogrammi jõustamine. Paljud haridusalased uuendused on CIFFOPi õppejõudude ja lõpetanute pideva koostöö tulemus.

Tuginedes sellele edule lõi CIFFOP 2007. aastal rahvusvahelise personalijuhtimise magistri, mis õpetatakse ainult inglise keeles. See aste on mõeldud peamiselt rahvusvahelistele üliõpilastele: www.ciffop.fr/international . CIFFOP asutati 2009. aastal Pariisis ja Luksemburgis 2011. aasta jaanuaris CIFFOPi täidesaatva personali vajaduste rahuldamiseks, kes soovivad arendada oma oskusi ja teadmisi inimressursside juhtimises.

Spetsialiseerunud ajakirjadena liidripositsioon

CIFFOPi algne magistriprogramm on korrapäraselt kohalikest inimressursside parimatest algkoolitusprogrammidest "Liaisons Sociales & Kelly Service" järjestuses number üks. CIFFOPi rakendusprogramm on juba juhtimiskogus järjestatud kui üks parimaid täiendõppeasutusi (Novem- ber 2011). Seetõttu tegeleb CIFFOP väljakutsega olla kutseõppekool inimressursside juhtimise alal ülikooli keskkonnas, kus üliõpilased saavad kvaliteetset akadeemilist koolitust erakordses keskkonnas, pakkudes personaalset rajatist ja kõige kaasaegsemaid õpetamismeetodeid.

Asukohad

  • Paris

    Management Sciences House 1, rue Guy-de-la-Brosse, 75005, Paris

Küsimused