Keystone logo
© BIMM University
City University of London

City University of London

City University of London

Sissejuhatus

City , Londoni Ülikool on eriline koht. Oskuste ja pühendumusega oleme kasutanud haridust, teadustööd ja ettevõtlust, et muuta oma õpilaste, meie kogukonna ja kogu maailma elu üle saja aasta.

Akadeemiline tipptase ettevõtete ja kutsealade jaoks

Oleme juhtiv rahvusvaheline institutsioon ning oleme pühendunud akadeemilisele kompetentsusele ja keskendume ettevõtlusele ja kutsealadele.

Kõrgelt hinnatud asutus

Oleme uhked oma haridus-, teadus- ja ettevõtluskvaliteedi ning meie viimaste uuringute kõrgete edetabelite üle. City on:

  • Suurbritannia 15 parimast väljaõppest ( The Times ja Sunday Times Ülikooliliba tabel 2017 )
  • Suurbritannias 27. korda ( Times Higher Education ) tabeli tabelis koos juhtivate Russell Groupi ülikoolidega

Maailma juhtiv teadustöö

Teadusuuringute tipptaseme raamistik (REF) 2014 , mille eesmärk on hinnata teadustöö kvaliteeti kõigis Ühendkuningriigi kõrgharidusuuringutega tegelevates uurimisasutustes, määras 75,7% City väidetest maailma juhtivate 4 * (23,3%) ja rahvusvaheliselt suurepäraselt 3 * (52,4 %) kvaliteet.

Elav rahvusvaheline üldsus

Meie väljavaated on tõeliselt globaalsed. Me tervitame üliõpilasi, õppejõude ja professionaalseid töötajaid kogu maailmast, teeme tööd tipptaseme saavutamiseks rahvusvahelisel tasandil ja arendame rahvusvaheliste teadusuuringute partnerluste kasvavat võrgustikku.

Londoni kesklinna asukoht

Asume Londoni südames ning on mitmete metroojaamade läheduses ning vaid mõne peatuse kaugusel Briti raamatukogust ja West Endist. Oleme vaid mõne minuti kaugusel Square Mile'i - Londoni maailmakuulsa finantsterritooriumi - ning finants- ja kutsealaste asutuste, suurte kunstikeskuste ja meediumibüroode, õpetavate haiglate ja meditsiiniliste uuringute keskuste peakorteritest.

Alates meie sihtasutuse sajandist tagasi oleme alati olnud sügavat juurdunud sidemed Londoni City . Issand Londoni linnapea on rektori City ja paljud City of London kujundus ettevõtted on kauaaegne toetajad City .

Asukohad

  • London

    City, University of London Northampton Square, EC1V 0HB, London

Küsimused