Keystone logo
© BIMM University
City & Guilds of London Art School

City & Guilds of London Art School

City & Guilds of London Art School

Sissejuhatus

Tere tulemast City & tsunftid London Kunstikool, et mitte mittetulunduslikke, spetsialist kõrgkooli pühendatud õpetamise ja inspireerib järgmise põlvkonna spetsialistide loominguliste. Pakume oluline alternatiiv teistele mudelitele kunsti ja käsitöö kõrgharidus Suurbritannias.

Kõik meie kursused on tõestanud ning on laialdaselt kinni. Pakume ja kraadiõppe kursuste tänapäeva Fine Art (BA (Hons) ja MA), Conservation kultuuriväärtuste (BA (Hons) ja MA) ning Ajalooline Carving (diplom ja aspirantuur), samuti Foundation Diploma in Art ja disain. Külastage individuaalse programmi lehekülge leida rohkem infot meie kursuste.

Kuigi meie tasud on kooskõlas standardi UK kraadi, on meil kohustus kõrge kontaktajale juhendajad, kes on kõik aktiivsed spetsialistid. Pakume ka märkimisväärne hulk stipendiume ja stipendiume üliõpilastele õpingute rahastamiseks, tänu suure hulga helde heategijate kes tunnistavad Kunstikooli pühendumust tipptaseme. Õpilased meie BA (Hons) Muidugi võib saada valitsuse rahastatud õppelaenu.

Õppetöö meie töötajad õpilane suhe on helde ja õpetada kõik kursused toimuvad üle nädala. Õppetöö toimub kunstnike ja praktikud ülaosas oma erialade, kes koos pakuvad mitmekülgset ja dünaamiline ulatus teadmisi ja vaatenurki. Spetsialist olemus Art School tähendab, saame keskenduda kvaliteedi ja pakkuda üks-ühele tähelepanu meie probleemidest vajavad. Me usume uudishimu, ambitsioonikus ja õppimine tegemise kaudu. Iga õpilane on julgustada ja toetada ületada oma ootusi.

Haridus pakume on nii lai ja sügav. Me ühendada oskusi õpetamise kontekstuaalne Art ajalood loengud ja seminarid, kus töötab Londoni muuseumid ja galeriid, mis on oluline ressurss regulaarne suunatud õppereisid. Joonistus on oluline kõigile meie kursust pühendatud Drawing Studio avatud kõigile, kuid viljakas risttolmlemise teemasid aitab õpilastel arendada sügav mõistmine oma praktikas.

Asukoha ja sobivate võimalustega Meil ​​on olnud meie Kenningtoni sait alates 1879, mis nüüd koosneb Gruusia terrass ja selleks otstarbeks ehitatud Victoria Studios asub vastupidine Kenningtoni metroojaamast koos suure paindlik stuudio ruumid fondi Diplom naaber 1930ndate ex-laohoone. Meil on Londoni galeriides ja muuseumides käeulatuses, National Gallery vaid mõne peatuse kaugusele ja nii East End galeriid ja Lõuna-Kensingtoni muuseumid vaid 20-minutilise metroosõidu kaugusel. See piirkond Lõuna-Londonis on kiiresti muutumas kultuuri kvartalis Damian Hirst on Newport Street Gallery, gaasitehasekoks, Beaconsfieldi ja paljude teiste galeriide ning jalutuskäigu kaugusel. Meie suhe võrgu kultuuriorganisatsioonide, muuseumid ja galeriid on ulatuslik ja nii kohalikke (London) ja globaalse, sealhulgas partnerluse Veneetsia, Tokyo ja Berliinis.

Me mõistame kesksus stuudios kui ruumi loominguline ettevõtmine, analüüs ja eksperimenteerimine, ja üliõpilased eraldatakse pühendatud tööruumid, mis toetavad nende intensiivne, keskendunud ja täistööajaga praktikas. Iga ala tööruumi kavandatakse koos üliõpilase praktika meeles, kas see on kõrge laega kunstnike stuudio loodusliku põhja valgus, või kaitse- teadusuuringute laboris. Lisaks õpilastele on juurdepääs Expert joosta eriressursse ja töökojad, sealhulgas joonistamise stuudio, print tuba, puidutöökoda, casting seminar, klaasikoda, Sackler raamatukogu ja IT stuudios, samuti juurdepääsu väiksemad spetsialist rajatised nagu sulatus , keraamika põletusahjud ja foto pimikus.

Toetus ning ühendusega Tegutseme inimese skaalal ligikaudu 230 õpilast ja 80 + õppejõudude. See võimaldab meil töötada meie õpilased eraldiseisvaks ja tähtsad liikmed meie elav ja huvitavat loometöö. Me hoolime üksikute edu ja jääda aktiivseks suhtlemiseks meie vilistlased, kellest paljud on juhid oma valdkonnas. Õpilased saavad ka koostööd juhtivate pärandit, loominguline ja kunst seotud institutsioonide ja algatusi, mis pakuvad võimalusi vabatahtliku töö kogemus, tellimisel ja tutvustada õpilaste tööd.

Täpsema info saamiseks külastage meie kodulehel.

Küsimused