Keystone logo
Clarke University

Clarke University

Clarke University

Sissejuhatus

Clarke University on kolinud 21. sajandisse muljetavaldava hariduse tipptaseme traditsiooniga. Clarke asutati 1843. aastal ja selle nimi on iirlanna Mary Frances Clarke, kes asutas religioossete naiste koguduse, Pühima Neitsi Maarja heategevusõed (BVM). Kui kogukond saabus 1843. aastal Dubuque'i jõelinna, oli see pioneeride territoorium. Linn on aastatega radikaalselt muutunud, samas kui selle elujõud ja Mississippi jõe ilu jäävad püsima.

Clarke University on kogu oma kasvu ja muutuste vältel jäänud ajaga progressiivseks. Uute programmide väljatöötamisel on Clarke jätkanud õppeasutuse südameks olevate õpilaste väljakutset ja toetamist nende intellektuaalses ja isiklikus kasvus. Clarke on tuntud oma pikaajalise tipptaseme poolest hariduses ning selle üliõpilased, õppejõud ja töötajad teevad selle pärandi säilitamiseks ja tugevdamiseks koostööd.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Dubuque

    Clarke Drive,1550, 52001, Dubuque

    Küsimused