Keystone logo
The Chinese Language Institute

The Chinese Language Institute

The Chinese Language Institute

Sissejuhatus

CLI asutasid kaks venda, kes on elanud, töötanud ja õppinud Hiinas kombineeritud 18 aastat. Pärast tunnustades Hiina kasvav tähtsus maailmas, nad ühendanud oma andeid pakkuda õpilastele ainulaadse tee hiina keele õppimisest ja mõistmist Hiina keelekümbluse.

Alates selle loomisest, CLI on võõrustajaks sadadele tudengitele üle 30 riigi ja mitmete maailma tippülikoolid, sh Harvard, Yale, Oxford, Columbia ja palju muud. CLI on iseloomustanud The Washington Post, Hiina Daily ning haridus- ajakirjades üle kogu riigi, ja nüüd kulub oma 5-korruseline õppekeskus kaunis Lõuna-linna Guilin. Aastal 2012, Frommer reisijuhi soovitatud CLI üks top Hiina programmid Hiinas.

Guilin valiti kodus CLI jaoks palju põhjusi - see on soe; see on väike ja lihtne navigeerida, kus elab veidi alla ühe miljoni, kohalikud elanikud on sõbralikud ja huvitavat; Kohalik köök on suurepärane; ja nimekiri läheb edasi.

Võib-olla kõige olulisem põhjus, Guilin valiti CLI kodus on ilu ja kultuurilist rikkust linna. Hiinas, Guilin on kuulus oma looduse ilu üle tuhande aasta. Saabuvad Guilin tunne reisime ümber traditsioonilise hiina tint maali. Seda on võimatu täpselt kirjeldada Guilin teispoolsuse mägi maastik sõnad - Oma maastik on selline, mis tuleb vaadelda.

Asukohad

  • Guilin

    31 Chaoyang Xilu Guilin, Guangxi, China 541004

    Küsimused