Keystone logo
Cloud County Community College

Cloud County Community College

Cloud County Community College

Sissejuhatus

Tere tulemast Cloud County Community College , kus meie missiooniks on õpilaste ettevalmistamine edukaks eluks ja kogukondade elujõu suurendamiseks. Meie juhtiväärtused on edu, tipptase, teenindus, terviklikkus, mitmekesisus, juurdepääsetavus ja jätkusuutlikkus. Meil on hea meel, et leidsite tee meie juurde.

Uurides, mida meil pakkuda on, leiate, et pakume hoolivat kogukonda, mis toetab meie õpilasi nende hariduslike eesmärkide saavutamisel. Paljud meie õppejõud ja töötajad on endised üliõpilased või pikaajalised töötajad, kellel on mitu sidet asutuse ja kohaliku kogukonnaga. Ehkki teil on palju haridusalaseid valikuid, on Cloudil uhke ajalugu aidata inimestel oma elu paremaks muuta, olenemata sellest, kas teie eesmärk on minna tööle, uuendada oma oskusi parema töö saamiseks või minna üle nelja-aastasesse ülikooli! Pakume kaksteist õppevaldkonda virnastatavate volitustega, kokku rohkem kui 335 kursust igal semestril, et aidata teil saavutada kõike, mida soovite!

Usume, et kõrgharidus muudab elu, seetõttu püüame pakkuda ligipääsetavust igale elanikule meie 12 maakonna teeninduspiirkonnas. Pilve õppemaks on kolmandik sellest, mida riiklikud ülikoolid küsivad. Lisaks sellele saab ligi 70 protsenti meie õpilastest mingit rahalist abi. Meie juures saate jääda lähedale ja minna kaugele!

Samuti usume, et õpilaste kaasamine on akadeemilise edu kriitiline komponent, seega pakume kümnetele klubidele ja organisatsioonidele teie mitmekülgsete huvide ja võimete poole pöördumist väljaspool klassiruumi. Neil tudengitel, kes soovivad ülikoolilinnakus osaleda, on võimalus omandada väärtuslikke kogemusi, juhtimis- ja organisatsioonilisi oskusi, olenemata sellest, kas jätkate nelja-aastase kraadi omandamist või lähete otse tööjõusse. Need oskused on võimalikuks tänu tervitatavale ja kaasavale keskkonnale, mis soodustab väikest kolledžit. Lõppkokkuvõttes edendab teie kogemus Cloudis akadeemiliselt, sotsiaalselt ja isiklikult kasvu.

Asukohad

  • Concordia

    Campus Drive,2221, 66901, Concordia

    Küsimused