Keystone logo
© Eva Dang
Coaching for Change

Coaching for Change

Coaching for Change

Sissejuhatus

Umbes Coaching for Change

Me juhendame inimesi rongi ja juhendab inimesi, et nad muutuksid juhtpositsioonide suunas liikumiseks, et juhtida paremat, uuenduslikku ja pidevalt täiustuvat organisatsiooni. Meil on tõestatud kogemus, mis aitab klientidel märkimisväärselt vähendada kulusid, säilitades samal ajal turvalisuse, kvaliteedi, kulude, tarne, tootlikkuse ja moraali parameetreid.

Oleme loonud koostöövõrgustiku konsultantidele, kes lähenevad 60 inimesele. Meie konsultantidel on kogemusi nägema ja arendada välja parimad tavad Shingho auhinna võitnud ettevõtetes. 90% on töötanud Toyota juures Group Leaderi või kõrgemal tasemel. Me toome traditsioonilisest juhtimisest "erinevat mõtlemisviisi". Me oleme töökohal käepärased ja teeme kõik, mis on vajalik kiirete jätkusuutlike muutuste tagamiseks. See ei tähenda, et süsteemist lähtuvatelt isikutelt või sisemiste muutuste juhtidest oleks omandiõigus ära võetud.

Kliendid, kellega me soovime töötada, ei saadeta lihtsalt kellelegi koolituskursust, et naasta tööle - nii nagu tavaliselt. Nad tahavad teha vahet ja nii ka meie! Meie eetos ja portfell on loodud selleks, et juhtida tegelikku õppimist, rakendades uusi tööriistu, tehnikaid ja meetodeid töökohal.

Oleme pühendunud Chartered Management Institute poolt välja toodud normidele ja professionaalsusele. Pakume konsultatsioonialaseid kvalifikatsioone Business Consulting Instituudi (Chartered Management Institute) osa. Suurbritannias ainus kutseorganisatsioon, mille eesmärk on edendada juhtimise ja juhtimise kõrgeimate standardite taset.

Me oleme juhtimis- ja juhtimisinstituudi heakskiidetud keskus Suurbritannias on juhtivtöötajate ja juhtimiskvalifikatsioonide väljaandev organ ning harukondhaldusinstituut, mis pakub laia valikut kvalifikatsioone ja heakskiidetud programme, mis keskenduvad muutuste juhtimise, juhendamise ja ettevõtluse parendamise tehnikatele.

Oleme keskendunud jätkusuutlikele muutustele tipptaseme saavutamisel ja tunnustatud!

Asukohad

  • Derby

    Dunston Innovation Centre, Dunston Road, Chesterfield, S41 8NG, , Derby

  • Doha

    Doha, Katar

    Programmid

    Küsimused