Keystone logo
College of Law and Business

College of Law and Business

College of Law and Business

Sissejuhatus

Miks CLB?

Mõtle globaalselt

Üleilmastumine on dramaatiliselt mõjutanud kõiki tööelu aspekte. Sellest tulenevalt on rahvusvaheline kogemus ja ülemaailmne ekspositsioon äri- ja õigusvaldkonnas edukaks saamiseks ülioluline. CLB-s püüame pakkuda oma õpilastele laia valikut rahvusvahelisi programme, et neid paremini varustada pidevalt muutuva ja kiire tempoga maailmamajandusega. Nende programmide hulgas osalevad üliõpilased delegatsioonides maailma suurematesse ärilinnadesse, kus nad õpivad ühiskursustel ja osalevad kahepoolsetes teadusprojektides välisülikoolides.

Meie teaduskond

Iisraeli riikliku üliõpilasesinduse uuring on CLB-d hinnanud parimaks haridusprogrammides, õppejõudude kvaliteedis ja üldises rahulolus. See loob koos mitmekultuurilise ja mitmekülgse üliõpilaskonnaga energiat andva ja põneva õpikeskkonna.

CLB õppejõud on oma valdkonna juhid, omandanud doktorikraadi ja jätkanud doktorikraadi maailma parimates ülikoolides, sealhulgas Harvardi, Stanfordi, Columbia, NYU, Berkeley, Chicago ja Oxfordi ülikoolides.

Need on CLB elava akadeemilise areeni lahutamatu osa, kus toimuvad tipptasemel teadusuuringud, stimuleerivad töötoad, teaduslikud väljaanded ja rahvusvahelised konverentsid.

Meie õpilased

CLB mitmekultuuriline ja mitmekülgne üliõpilaskond, individuaalne hooldus ning sõbralik ja toetav keskkond võimaldavad igal õpilasel oma potentsiaali ära kasutada. Selleks ajaks, kui üliõpilased meie ustest väljuvad, on nad Iisraeli paljudes juhtivates ettevõtetes või avalikus sektoris mõjukatel ametikohtadel kraadi omandamiseks või professionaalsele areenile astumiseks täielikult varustatud.

Ühenduse teavitamine

CLB õpetab õpilasi mõtlema globaalselt, kuid käituma kohalikult. Iisraeli ühiskonna kallite väärtuste ja parema tuleviku tööjõu loomiseks aitab CLB edendada professionaalse kogukonna aktiivsust ja haridust, oskusi ja sotsiaalselt vastutustundlikke ettevõtteid, juriidilisi ja avalikke sfääre. CLB üliõpilased on loonud meie õiguskliinikute kaudu olulised, riiklikud ja rahvusvahelised pretsedendid, näiteks vanglate erastamise Iisraeli seaduse kaotamine; varjupaigataotlejate kaitse; ja viia avalikku päevakorda olulised sotsiaalsed küsimused, nagu Iisraeli maagaasivarud ja võrdsed võimalused hariduses.

Keskendus teie edule

Karjäärikeskus, nõustamist viib läbi kogenud professionaalne meeskond, üks ühtselt, vastavalt õpilase vajadustele. Protsess hõlmab personaalset juhendamist, abi jätkamise / CV ettevalmistamisel, ettevalmistamist intervjuudeks simulatsioonide kaudu, erialaseid loenguid, juhtivate ettevõtete külastusi ja töömesse.

Karjäärikeskuse tegevuse teine komponent on CLB töövõimaluste juhatus, kus on sadu töövõimalusi CLB üliõpilastele ja lõpetajatele.

Asukohad

 • Ramat Gan

  David Ben Gurion Road,26, , Ramat Gan

  Programmid

   Asutus pakub ka:

   Küsimused