Keystone logo
College of Saint Mary

College of Saint Mary

College of Saint Mary

Sissejuhatus

College of Saint Mary usume hariduse jõusse, mis aitab naistel oma potentsiaali realiseerida, juhtimistugevusi tuvastada ning karjääris ja elus teostust leida.

Halastuseõed on asutatud ja inspireeritud meie missioonist. Oleme pühendunud akadeemilisele tipptasemele ja teenindusõppevõimalustele, mis aitavad naistel arendada suuremat enesetunnet ja eneseväärikust ning enesekindlust, mida nad saavad maailma muutmiseks teha, et midagi muuta kõigi jaoks.

Ootame õpilasi kõikidest religioonidest ja kogu rahva hulgast. Pakume taskukohaseid kraadiõppeprogramme paljudes tänapäevastes juhtivates valdkondades, nagu õendus, tegevusterapia, arsti assistendiõpe, erialade õpetamine, õpetamine karjäärimuutjatele, ettevõtlus rõhuasetusega analüütikale ja strateegilisele kommunikatsioonile, juriidilised uuringud ja palju muud. Ja me pakume kõigile neile peamistele vabakunstihariduse alustele võimalusi ka siin kaunite ja etenduskunstide õppimiseks.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Omaha

    Mercy Road,7000, 68106, Omaha

    Programmid

    Küsimused