Keystone logo
Colorado Christian University

Colorado Christian University

Colorado Christian University

Sissejuhatus

Colorado lipulaev Christian University

1914. aastal asutatud Colorado Christian University on Colorados ja kaheksas osariigis asuvas Rocky Mountaini piirkonnas peamine konfessioonidevaheline kristlik kolledž, mis pakub maailmatasemel haridust tuhandetele üliõpilastele.

Kristlike kolledžite ja ülikoolide nõukogu liikmena on CCU üleriigiliste ülikoolide seas.

Praegu pakub ülikool bakalaureuseõppe kolledži kaudu traditsioonilistele üliõpilastele rohkem kui 50-kraadiseid võimalusi. Täiskasvanutel ja kraadiõppuritel on täiskasvanute ja kraadiõppe kolledži ning CCU Online'i kaudu rohkem kui 80-kraadised võimalused.

CCU Strobeli rakendusliku apologeetika keskus keskendub laiaulatusliku kristlaste võrgustiku varustamisele, kes tegelevad aktiivselt ideede turul kohalikes kirikutes ja kogukondades, meedias, meelelahutusmaailmas, Internetis ja kogu populaarse kultuuri alal. tuua vaimulik uuenemine kirikusse Ameerikas.

Colorado Christian University avaliku poliitika mõttekoda Centennial Institute töötab selleks, et suurendada üldsuse arusaamist kõige olulisematest probleemidest, millega Colorado ja rahvas silmitsi seisavad. 2009. aastal asutatud Centennial Institute eesmärk on edendada usku, perekonda ja vabadust; õpetada kodakondsust ja uuendada 1776. aasta vaimu.

Sellel lehel olev teave aitab teil rohkem teada saada, mis muudab CCU ainulaadseks, tutvustada teid CCU juhtidele, leida teavet ülikooli 100-aastase pärandi kohta ning õppida ülikooli ja selle akadeemiliste programmidega seotud fakte ja statistikat.

Lisaks, kui plaanite külastada CCU-d, saate kaarte ja juhiseid kõigi CCU asukohtade kohta ning soovitatud hotelle peamise ülikoolilinnaku lähedal Lakewoodi osariigis Colorados.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Lakewood

    West Alameda Avenue,8787, 80226, Lakewood

    Küsimused