Keystone logo
Colorado State University

Colorado State University

Colorado State University

Sissejuhatus

Colorado osariigis on üle 30 000 tegija, ehitaja ja tegija, kellel on samad põhiväärtused, mis määratlevad meid kui maad andvat institutsiooni ja tugevdavad meie kogukonda. Need väärtused pakuvad tugeva aluse ja hoolimata sellest, kuidas neid tõlgendatakse, annavad CSU kogukonnale alati midagi enamat, mille poole püüelda.

Kaasamine

Colorado osariigis on ruumi kõigile. Seda mitte sellepärast, et me kõik oleksime omavahel nõus või elaksime elu ühtemoodi. Selle asemel, et väärtustame ja austame üksteise erinevusi ning teame, et oleme koos töötades paremini varustatud homsete väljakutsetega toimetulekuks.

Kuidas see välja näeb? Tundub, et see on rekordiline mitmekesisus meie üliõpilaskonnas, ülikoolilinnaku ressursid, mis aitavad õpilastel kogukonnas ruumi leida, ja meie kogukonna põhimõtted, mis juhatavad meid igapäevases suhtluses.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Fort Collins

    Fort Collins, Ameerika Ühendriigid

    Programmid

      Küsimused