We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
Columbia University School of International and Public Affairs (SIPA)

Columbia University School of International and Public Affairs (SIPA)

Columbia University School of International and Public Affairs (SIPA)

Sissejuhatus

Columbia ülikooli rahvusvaheliste suhete kool asutati 1946. aastal pärast Teist maailmasõda. Rõhutades praktilist koolitust, oli kooli missioon edendada elutähtsate geograafiliste piirkondade mõistmist ning valmistada ette diplomaate, ametnikke ja muid spetsialiste sõjajärgse maailma keeruliste vajaduste rahuldamiseks.

Kool sai alguse dünaamilistest piirkondlikest instituutidest, mis kasutasid Columbia tuntud ressursse ajaloos, majanduses, politoloogias, keeleteaduses ja teistes valdkondades, näidates interdistsiplinaarset visiooni, mida peetakse tänapäeval julgeks. 1950. ja 1960. aastatel laienes kool oma ulatuse ja sügavusega. SIA, nagu seda tollal kutsuti, kujundas riikliku ja rahvusvahelise maine kui juhtiv haridus- ja teadusprogrammide keskus piirkonnauuringute, turvalisuse ja rahvusvaheliste suhete alal. Aastaks 1967 oli koolis koduks kaheksa piirkondlikku instituuti, mis hõlmasid peaaegu kõiki maakera nurki. Algselt pruunikivide reas asunud kool kolis 1971. aastal Columbia ülikooli idalinnaku uude hoonesse.

1981. aastal nimetati kool ümber rahvusvaheliste ja avalike suhete kooliks (SIPA). Seejärel hakkas 1990. aastate alguses SIPA määrama oma teaduskonda, lisades juba ülikoolis tuntud sotsiaal- ja loodusteadlaste ning humanistide nimekirja.

Nagu juba üle seitsme aastakümne, pakub SIPA pühendunud üliõpilastele vajalikke oskusi ja väljavaateid, et saada vastutustundlikeks juhtideks avalikus, era- ja mittetulundussektoris. Kooli missioon, mis on aastate jooksul arenenud, jääb selle ajaloo juurde truuks: toetada ülemaailmset avalikku huvi, koolitades õpilasi teenima ja juhtima ning tooma ja jagama uusi teadmisi globaalse üldsuse ees seisvatest kriitilistest avaliku korra väljakutsetest.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • New York

    West 118th Street,420, 10027, New York

    Küsimused