Keystone logo
Concordia University - Saint Paul

Concordia University - Saint Paul

Concordia University - Saint Paul

Sissejuhatus

1893. aastal asutatud Concordia University St Paul pakub rahvusvahelistele üliõpilastele juurdepääsu kvaliteetsele ja taskukohasele haridusele. Ülikoolilinnakus on umbes 4500 õpilast ja see asub sõpruslinnades St. Paulis ja Minneapolises (MN), kus elab peaaegu 4 miljonit inimest ja kus asub 15 Fortune 500 ettevõtte peakorter.

1893. aastal asutatud Concordia University St Paul on USA uudiste ja maailmaraporti andmetel 100 parima Midwesti ülikooli seas.Rahvusvahelised üliõpilased saavad kasu kvaliteetsest haridusest koos sõpruslinnade CPT ja OPT võimalustega.

MSITM programm valmistab õpilasi ette ärijuhtimise oskustega, mis on vajalikud meeskonna edukaks juhtimiseks infotehnoloogia töökohal. Integreerides ärijuhtimise ja tehniliste oskuste arendamise, valmistab kursuste töö ette nõutavate oskuste ja pädevustega lõpetajaid. IT-palkade keskmine põhipalk on umbes 62 000 USA dollarit ja magistrikraadi kandidaadid teenivad 80 000 USA dollari piires. USA tööministeerium ennustab, et IT-juhtide tööhõive kasvab aastatel 2014–2024 15%, mis on kaks korda suurem kui IT-juhtimisega mitteseotud töökohtade 7%. Ülikool pakub atraktiivseid stipendiume ja kvalifitseeritud rahvusvahelisi üliõpilasi, kes maksavad kogu õppemaksu umbes 17 000 USA dollari ulatuses.

Edetabel

Ülikool on USA uudiste ja maailmaaruande järgi 106. kohal parimate Kesk-Lääne piirkondlike ülikoolide hulgas.

Rahvusvahelised stipendiumid

Teenetel põhinevad stipendiumid kuni $ 40,000 bakalaureuseõppe tasemel ja $ 9,900 kraadiõppe tasemel.

Õppetöö kvaliteet

Üliõpilaste ja õppejõudude suhtega 16:1 pakub ülikool igale üliõpilasele individuaalset õppimiskogemust tervitatavas kogukonnas

Valige Programmid

BS raamatupidamises; BS rakendusteadustes; BS bioloogias; BA ärijuhtimises; BS arvutiteaduses; BS keskkonnateaduses; BS rahvusvahelistes õpingutes; BS matemaatikas; BS psühholoogias.

MBA; MBA (tervishoiu juhtimine); MS infotehnoloogia juhtimises; MA personalijuhtimises; MS ortopeedia ja proteeside alal; MA spordikorralduses

Sisseastumistingimused

Bakalaureusekraad: 5,5 IELTS (või samaväärne) ja keskkooli diplom vähemalt 2,5 GPA-ga
Lõpetaja: 6.0 IELTS (või samaväärne) ja 3.0 GPA akrediteeritud ülikoolist.

Alguskuupäevad

jaanuar ja august.

71377_11iStock-171247034.jpg
79398_CC2.jpg

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • West Saint Paul

    1282 Concordia Ave, , West Saint Paul

Programmid

    Asutus pakub ka:

    Küsimused