Keystone logo
Conde Nast College

Conde Nast College

Conde Nast College

Sissejuhatus

Condé Nesti moe- ja disainikolledž

Condé Nesti moe- ja disainikolledž pakub tudengitele maailmatasemel moeharidust Londoni südames.

Meie kursused ühendavad põneva ja intensiivse akadeemilise õppimise konkurentsitult ligipääsuga valdkonna parimatele ja säravaimatele peadele, sealhulgas Vogue'i, Glamour'i, GQ, Wiredi ja paljude teiste Condé Nasti tiitlitega.

Kolledž pakub väga loomingulisi kursusi, millel on kindel alus ettevõtte tööstuse poolel. Meie kursuste eesmärk on valmistada õpilasi ette paljude töökohtade jaoks; stiil, ajakirjandus, moeostmine, turundus, bränding, graafiline disain, avalikud suhted, digitaalne strateegia, äri, ürituste ettevõtlus, e-kaubandus ja palju muud.

Hetkel pakume järgmisi akrediteeritud kursusi – MA Fashion Media Strategy, MA Creative Direction for Fashion Media, MA Fashion Journalism, MA Fashion Communication, MA Entrepreneurship: Fashion and Creative Industries, MA Luxury Brand Management (koostöös Richmondi ülikooliga), BA (Hons) moesuhtlus, üheaastane Vogue Foundationi programm, diplom ja kolm sertifikaati.

Meie lühikursused hõlmavad neljanädalast Vogue'i intensiivsuvekursust, 5-päevaseid... kursusi: moekujunduskursus, moeajakirjanduse kursus, moeäri kursus, loominguline suund ja Vogue'i teismeliste nädalavahetus ning kuuenädalane veebipõhine ülevaade kursused.

Ootame avaldusi vastu aastaringselt ja ootame teid Condé Nasti perekonda.

Õppimine Condé Nesti moe- ja disainikolledžis on põnev, kaasahaarav ja ainulaadselt rikastav kogemus.

Juurdepääs äritegevuse silmapaistvamatele loomingulistele mõtetele, lisaks intensiivsed, professionaalselt kujundatud kursused ja tihe ajakava - nii meie uues, kaasaegses hoones kui ka galeriidesse, stuudiodesse ja nii edasi - leiavad tudengid oma päevi Condé Nasti kolledž on ühtaegu hõivatud ja rahuldust pakkuv. Me usume, et sõprussidemed, mille õpilased omavahel õppivad, meiega koos õppides on sama olulised kui võrgutamisvõimalused, mis neil on tohutu hulga välistööstuse spetsialistidega. Selle tulemusel julgustame oma õpilastega rikkalikku, kaasahaaravat ja kollegiaalset suhtumist, kui nad on siin koos meiega, võimaldades neil luua kindlaid sõprussuhteid, mida nad jätkavad oma mitmekülgse ja kahtlemata tähekarjääri jooksul kogu maailmas.

Karjäär

Condé Nasti kolledž annab meie tudengitele võimaluse jõuda oma unistuste karjäärini. Kolledž pakub suurepäraseid tööstussidemeid ja partnerlust. Üliõpilased ei omanda mitte ainult põhjalikku ettevalmistust ärieluks, vaid on juba enne kolledžist lahkumist olnud laialdaselt kursis professionaalse maailmaga. Condé Nesti töökogemust / praktikume võidakse pakkuda andekamate õpilaste valitud rühmale. Kolledž ei saa lubada praktikavõimalusi teistes ettevõtetes, kuid ta teeb sissejuhatusi ja soovitusi tähttudengitele.Kolledži karjäärinõustaja on võimeline juhendama üliõpilasi edasiõppimise, töövõimaluste, praktika, praktika ja iga üliõpilase vajadustele vastavate projektide osas. Nad pakuvad professionaalset teenust, mis on loodud vastama individuaalsetele vajadustele.Karjäärinõustaja viib läbi ka töötubasid CV kirjutamise, portfoolio esitluse, tööotsingu oskuste ja intervjuutehnikate teemal.Pange tähele, et individuaalne karjäärinõustamine on saadaval ainult meie akrediteeritud kursuste üliõpilastele – kõik magistriõppe programmid, BA (Hons) moesuhtlus, Vogue Foundationi programm, diplomi- ja tunnistusprogrammid.

Liituge meiega veebipõhistel teabeüritustel

Vaadake saadaolevaid kuupäevi

Ülikooli omadused

    Asukohad

    • London

      31 Bedford Square, London WC1B 3EE, WC1B 3EE, London

    Küsimused