Keystone logo
Copenhagen Institute of Interaction Design

Copenhagen Institute of Interaction Design

Copenhagen Institute of Interaction Design

Sissejuhatus

CIID -rull CIID -ist Vimeos.

Copenhagen Institute of Interaction Design korraldab mitmeid harivaid algatusi

Meie haridusalane tegevus pakub osalejatele, õppejõududele ja töötajatele integreeritud keskkonda, et nad saaksid koos töötada multikultuurses multidistsiplinaarses stuudiokeskkonnas. Kool meelitab muljetavaldavat ja mitmekesist valikut rahvusvahelisi külalisõppejõude, keda hinnatakse kõrgelt oma ala ekspertidena.

Arendame oma interaktsioonidisaini määratlust pidevalt oma õppekavade areneva olemuse kaudu. Lähtudes õppimisest filosoofiast ja inimesekesksest lähenemisviisist, julgustatakse õpilasi enne ideede loomist uurima teemasid. Need kontseptsioonid prototüüpitakse seejärel hästi varustatud laboris ja töökojas.

CIID pakub uut haridusmudelit, mis on oluline nii akadeemiliste ringkondade kui ka tööstuse jaoks. Tööstuspartnerluste ja tööstusharuga seotud projektide kaudu puutuvad õpilased kokku paljude teemade ja reaalse maailmaga.

113158_1.jpg

CIIDi suvekool üle maailma pakub osalejatele võimalust omandada disaini- ja innovatsioonioskusi ning tööriistu viiepäevase töötoa raames. Neid seminare aitavad juhtivad rahvusvahelised eksperdid innovatsiooni, digitehnoloogia ja loomingulise juhtimise valdkondades. See on kaasahaarav, kuid samas kompaktne kogemus, mis annab võimaluse uurida disainimõtlemise, prototüüpimise ja arenevate tehnoloogiate kohandamise võimalusi. See on avatud kõigile ja selle eesmärk on võimaldada igasuguse taustaga õpilastel ja spetsialistidel kasutada oma töös/projektides interaktsiooni kujundamise oskusi ja protsesse. Siiani toimub suvekool Taanis, Costa Ricas ja Indias ning oleme avatud selle viimiseks teistesse piirkondadesse.

113161_2.jpeg

CIIDi professionaalsed programmid on intensiivsed mitmepäevased töötoad, mis tulevad nõudmisel ettevõtetele või avalikkusele suuremates linnades üle maailma. Meie kursused, mida õpetavad maailmatasemel disainerid ja valdkonnaeksperdid, on loodud selleks, et anda teile või teie meeskonnale kolme või enama päeva jooksul ümberkujundav tõuge teie teadmistele, oskustele, võrgustikule ja karjäärivõimalustele. Inimkeskse disaini ja prototüüpide koostamise aluseks olevad meie kursused rõhutavad reaalseid rakendusi ja praktilist, praktilist oskuste arendamist. Te töötate intensiivselt oma eakaaslaste ja juhendajatega loengute, harjutuste ja kiirendatud projektide kombinatsiooni kaudu.

113160_3.jpg

CIIDi interaktsiooniprogramm (IDP) (1 aasta) õpetab osalejatele tooteid, teenuseid ja keskkonda kavandama ja ellu viima - kooskõlas CIIDi visiooniga inspireerida tegutsema parema tuleviku nimel. Me usume kogemuste, mõtlemise ja kultuuri mitmekesisusse - ja jagame meeskonnatöö, suhtlemise ja koostöö oskusi, mitte ainult tehnilisi ja disainioskusi. Pärast ranget valikuprotsessi valime inimesed interaktsiooni kujundamise programmis osalemiseks üle kogu maailma. Iga inimene toob endaga kaasa individuaalsed oskused ja IDP on tõhus platvorm vastastikuseks õppimiseks. Oleme valinud Costa Rica interaktsioonide disainiprogrammi esimeseks asukohaks väljaspool Taanit, sest riigis elab hämmastav 6 protsenti maailma bioloogilisest mitmekesisusest. See teeb sellest ideaalse koha, kus keskenduda elukesksetele lahendustele. Meie eesmärk on õppida progressiivsest innovatsioonist ja sellele tugineda, sealhulgas asjaolu, et piirkond toodab praegu rohkem kui 99 protsenti oma elektrist viie erineva taastuvenergia abil: hüdroenergia (78%), tuul (10%), geotermiline energia (10%) , biomass ja päikeseenergia (1%).

Asukohad

 • San José

  Omar Dengo Foundation in San José/ La Selva Research Station in the Costa Rican jungle, , San José

  • Copenhagen

   Copenhagen, Taani

   Küsimused