Keystone logo
Crandall University

Crandall University

Crandall University

Sissejuhatus

ajalugu

Aastal 1940, Ameerika Baptist konventsioon sai mures noored, kes olid lahkumas Atlandi Kanada Piibli kolledži haridus. Vaatamata asjaolule, et nimi oli ülikooli Wolfville, NS, oli ala kristliku kasvatuse mis ei hõlma. Aastal 1949, Ameerika Baptist Bible Training School asutati Moncton nii Piibli Kolledž ja keskkooli. Järgmise kahe kümnendi jooksul noorte tuli üle Atlandi Kanada õppida kristlikus kontekstis ja elada kristlikku kogukonda.

Akadeemilist sai väga kiiresti tunnuseks uus kool ning paljud inimesed andsid ohverdavalt laiendada võimalusi ja programme. Dr Myron Brinton lahkus edukas pastoraat suunata noor institutsioon enamiku oma esimesel kümnendil. Tema mõttes pere ja Christian kohustuse panema palju oma traditsioon.

Autor 1968. School oli üleminek rõhku muutunud post keskkooli programm. Sellest sai Piibli Kolledž ja Christian Junior Liberal Arts College. 1970. aastal muudeti nimi Atlantic Baptist College kajastada uusi programme. Kogu selle aja jooksul, President, Dr. Stuart E. Murray, püüdis üles ehitada tugevat õppejõud ja pakkuda laiendatud valikut kursusi.

Aastal 1983 New Brunswick seadusandja möödunud charter andmise Atlantic Baptist College, õigus pakkuda küpsustunnistuse kraadi. Üle kümne hiljem, aastal 1996, algse redaktsiooni kohaselt oli seadusandja muuta nimeks Atlantic Baptist University. Seda tehti, et kajastada jätkas kasvu ja arengut University mida tõendab andmise kraadi erinevatest valdkondadest, sealhulgas Arts, Science, Business, ja hariduskomisjon.

  1. ja 2010. aastal, veidi Seadusemuudatused tehti esimene laiendada sätte kraadi kaugemale bakalaureusekraadi tasemel ja teise nime muuta, et Crandall University auks Joseph Crandall, kes asutas mitmeid Baptist kirikud suurem Moncton area ajal 1800ndate lõpus. See uus nimi esitati ka kui viis selgemalt pakkuda kutsele Christian õpilased ja toetajad, kes ei olnud pärit Baptist traditsioon.

Missioon

Missioon Crandall University on see, et Transforming elab läbi kvaliteedi ülikoolihariduse juurdunud kristliku usu. See missioon on saavutatav läbi:

Õpetamist vabade kunstide, loodusteaduste ja professionaalne uuringud, mis sisaldab: Õpilase-keskne lähenemine, mis keskendub õppimise asemel informatsiooni edastamise ainult; Kohustust terviklikku kasvu inimene: vaimne, intellektuaalne, isiklik / sotsiaalne ja füüsiline heaolu; Meeskonnatöö tasumata ja pühendunud töötajad, õppejõud, administraatorid ja juhatuse liikmed; Arengu ühtne ja hooliv kogukonna, kus osalejad on tundlikud vajadused üksteisele julgustada üksteist iseloomu teket, juhtimisoskusi ja integratsiooni usu ja õppimine, mille nad on valmis tulevikus mõjupositsioonides ja juhtimise teenistuses Jumala Kuningriik; Avatus isikute iga rassi, nahavärvuse, soo ja veendumuste, kes soovivad saada osa kogukonnast Crandall Ülikool. Research teaduskonna mis hõlmab, kuid ei ole nendega piiratud: Teadmiste laiendamist jooksul õpetlase erialal; Tippstandardina et kinnitab ülikooli pühendumist akadeemilise terviklikkuse; Edendamine integratsiooni usu ja õppimine stipendiumi ja avaldamine, et hinnata teooriaid / järeldusi silmas pidades Christian maailmavaade.

Statement of Faith

Jumal: On üks Jumal, eksisteerivad igavesti kolmes isikus: Isa, Poeg ja Püha Vaim. In Jumala juurde need kolm isikut on võrdsed ja Ameerika sisuliselt ja täiuslikkust. Nad täita erinevad, kuid harmooniline kontorid suur töö lunastuse. Jumal on Isa kõigi inimeste üldises mõttes Looja ja jätkuvat universumis. Ta on isaliku kaastunnet kogu inimkonna. Jumal on Isa isiklik mõttes, et kõik, kes tunnistavad usku oma ainusündinud ja ainulaadne Poeg Jeesus Kristus. Jeesus Kristus on Jumala avalikuks saanud lihas; Me kinnitame sündis neitsist, patuta inimlikkus, jumalik imet, asenduskohustuse surma, kui kogu aeg, Jeesuse ülestõusmine ja ülestõusmine, mediatorial tööd enne Isa ja õndsa lootuse Tema isiklik tulu võimu ja hiilguse. Püha Vaim on kolmas isik Jumalust, kes lähtub Isast ja Pojast. Püha Vaim inimkonna patu, õigluse ja Jumala kohtuotsus; kutsub inimesi meeleparandusele ja usku Jeesusesse Kristusesse, asub teie ja võimaldab usklik elada püha elu; ja annab usklik tunnistaja ja töötada Issanda Jeesuse Kristuse.

Pühakiri: Pühakiri Vana ja Uue Testamendi on oma asutuse Jumal üksi ja on meile andnud jumaliku inspiratsiooni. Nad on ainsad täiuslik, kõrgeim, eksimatud ning piisava kõikides küsimustes, usu ja käitumist. Nad on hoolikalt säilitatud Providence Jumala töö kaudu ustavad usklikud.

Inimkond: Inimkond loodi patuta. Autor sõnakuulmatus esimese mehe ja naise, patt inimrass. Läbi selle sõnakuulmatuse kogu inimkonna sünnib patune, needuse all hukkamõistu ja surma, kes vajavad meeleparandust ja andestust.

Salvation: Päästet kadunud ja patune inimkond on võimalik ainult läbi Jeesuse Kristuse teenetele ja Tema substitutionary surma meie nimel. Salvation tuleb vastu läbi meeleparanduse ja usu, ja see on ilma tegudeta. Seda iseloomustab taastamine Püha Vaimu poolt.

Church: Kirik koosneb kõigist tõelised uskujad Issanda Jeesuse Kristuse. Piibel määratletakse ka kohaliku kiriku kokkupanek ristimist korraldatud ülistus, mõjuala ja teiste teenimist Jumala jaoks.

Resurrection ja Kohtuotsus: Seal on üldiselt ülestõusmist organite lihtsalt ja ebaõiglane. Jumal kohut kogu inimkonna. Need, kes on salvestatud elab igavesti Jumala olemasolu. Need, kes on kaotanud sin saavad igavese hukkamõistu.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Moncton

    Box 6004 Moncton

    Küsimused