Keystone logo
Cranfield University MSc metallilisandiga tootmises
Cranfield University

MSc metallilisandiga tootmises

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 11 910 / per course *

Ülikoolilinnakus

* Overseas - Home / EU: £ 10 250

Sissejuhatus

Ülevaade

See kursus annab õpilastele uusimaid teadmisi ja oskusi metal Additive Manufacturing (AM), mis annab suurepärase aluse tulevase karjääri. See hõlmab AM-protsesse ja nende võimeid, AM-süsteemide kujundamist, kvalifikatsiooni, modelleerimist ja materjale. Praktilisi kogemusi omandatakse ülesannete, grupi- ja individuaalprojektide kaudu tihedas koostöös juhtivate tööstuslike lõppkasutajatega.

Kellele see on?

Cranfield University pakub MSc kursust, et pakkuda lõpetajatele, kes on võimelised kandma märkimisväärset tehnilist vastutust paljude organisatsioonide jaoks, kes kasutavad metal Additive Manufacturing Technologies. See kursus annab õpilastele uusimaid teadmisi ja oskusi metal Additive Manufacturing (AM), mis annab suurepärase aluse tulevase karjääri. See hõlmab AM-protsesse ja nende võimeid, AM-süsteemide kujundamist, kvalifikatsiooni, modelleerimist ja materjale. Praktilisi kogemusi omandatakse ülesannete, grupi- ja individuaalprojektide kaudu tihedas koostöös juhtivate tööstuslike lõppkasutajatega. Lõpetaja vastab suurtele nõuetele vastavate kutseorganisatsioonide liikmetele esitatavate nõuete osas ning omab kogemusi ja oskusi teadus- ja arendusprojektide juhtimisel.

Miks see kursus?

Cranfield University kraadiõppeprogrammi läbiviimisel on mitmeid eeliseid, sealhulgas:

 • Õppida kraadiõppes ainult keskkonnas, kus magistrikraadi lõpetajad suudavad kindlustada oma valdkonnas valitud täistööajaga töökohad või teha akadeemilisi uuringuid.

 • Juhtivate akadeemikute ja tööstustöötajate õpetamine.

 • Töötades koos tugeva uurimisrühmaga.

 • Spetsiaalne toetus, sealhulgas ulatuslikud teabevahendid, mida haldab Cranfield University raamatukogu.

 • Konsultatsioon ettevõtetele, mis toetavad oma töötajaid osalise tööajaga programmides seoses üksikprojektidega.

Kursuse üksikasjad

Kursus sisaldab kaheksat kohustuslikku moodulit, mis antakse tavaliselt oktoobrist märtsini. Näidismoodulid on:

 • Lisandite tootmine Metallurgia

 • Taotlused

 • Disain ja simulatsioon

 • Lisandite tootmise ökonoomika

 • Lisandite tootmise kvaliteedi juhtimine

 • Metallilisandite tootmisprotsessid

 • Net-kuju tootmine

 • Järeltöötlus

Moodulid hõlmavad loenguid ja õpetusi ning neid hinnatakse praktiliste tööde, kirjalike eksamite, juhtumiuuringute, esseede, esitluste ja testide abil. Need pakuvad rühmadele ja üksikprojektidele vajalikke "tööriistu".

Riiki sisenemise nõuded

Kandidaadid peavad omama või eeldatavasti saavutama esimese või teise klassi UK auhinnakraadi või sellega samaväärse kraadi asjaomases teaduses, inseneris või sellega seotud distsipliinis. Võib kaaluda muid asjakohaseid kvalifikatsioone ja märkimisväärset kogemust.

Kandidaadid, kes ei vasta standardse sisenemise nõuetele, võivad taotleda pre-magistriprogrammi, mille edukas lõpuleviimine vastab sellele kursusele teist õppeaastat.

Sinu karjäär

See kvalifikatsioon viib teid paljude erinevate karjäärivõimaluste hulka, mis on seotud teadus-, arendus-, projekteerimis-, inseneri-, nõustamis- ja juhtimistööga, sealhulgas kosmosetööstuses, autotööstuses, meditsiinis, spordis, toiduainete ja jookide töötlemises, keemilise töötlemise ja energiatootmises.

Ideaalsed õpilased

Sisseastumised

Õppekava

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused