Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The Catholic University of America, Department of Biology

The Catholic University of America, Department of Biology

The Catholic University of America, Department of Biology

Sissejuhatus

Tere tulemast Bioloogia

Iga semestri Bioloogia osakond kraadiõppurid võõrustab seminar seeria, kus kutsutud esinejate teiste institutsioonide esitada nende teadustöö tulemusi.

Seminarid toimuvad esmaspäeval kell 11:10 Rm. 215 McCort-Ward. Pizza serveeritakse kell 12:00 Rm. 200 pärast seminari.

Üritust sponsoreerib Graduate Student Association.

Bioloogia Club

Welcome Bioloogia Club on organisatsiooni kõik, kes on huvitatud bioteadused. Õppeaastal Klubi korraldab kombinatsioon sotsiaalse ja haridusliku tegevusega, mis pakub palju võimalusi õpilastel suhelda õppejõud ja üksteisega. Klubi sponsorid loengusarja käsitledes praegust ja teisi teemasid huvi, ning annab liikmetele võimaluse luua kontakte spetsialistid bioteaduste.

Proovide viimastel Club tegevus hõlmab: Tervitades poole alguses õppeaastal; karjääri räägib; langevad õhtusöök; loengusarja; PREMED orienteeritud programme; Jõulupidu; lõpu aasta grilli ja; Thanksgiving fondi Kasvataja jaoks natuke (et teised saaksid süüa).

Missioon

Keskus täienduskoolitus raku- ja molekulaarbioloogia, üksuse osakonna Bioloogia Katoliiklikus Ülikoolis Ameerikas on loodud aastal 1983 kui rahvusvaheline keskus, et anda koolitust teadlased, tehnikud, kraadiõppurid ja järeldoktorite kaaslasi. Selle keskmes on uus ja kehtestatud biomedically seotud mõisted ja tehnoloogiad, mis annab olulise tõuke tänapäeva teadus, uuenduslike tööstuslike rakenduste ja kogenud diagnostikalaborile tehnikaid.

Asukohad

  • Washington

    Department of Biology 103 McCort-Ward The Catholic University of America 620 Michigan Avenue NE. Washington, DC 20064, , Washington

    Küsimused