Keystone logo
Culinary Institute of Barcelona

Culinary Institute of Barcelona

Culinary Institute of Barcelona

Sissejuhatus

Kooli eesmärk on õpetada inimesi oma tulevikku looma

Instituut, mis on loodud köögi ümberkujundamiseks

See on idee, millega kolm Barcelona õpetajat hakkasid joonistama praegust Culinary Institute of Barcelonaharidusprojekti, mille eesmärk on koolitada spetsialiste, kes juhivad 21. sajandi kööke ja restorane.

ERINEV KOOLITUS PROFESSIONAALIDELE, KES EI TAHA OLLA SAMASUGUNE

Teame, et elame maailmas, mis muudab pidevalt oma paradigmat, mis nõuab uut tüüpi professionaale, kes suudavad pakkuda väärtuslikke lahendusi, kus tehnoloogia, loovus ja innovatsioon on võtmetähtsusega. Sel põhjusel oleme digitehnoloogia mekas Silicon Valleys kasutatava õpetamismudeli kohandanud rahvusvahelise gastronoomiaga. See muudab meid erinevaks.

Sinu elu parim kogemus

Culinary Institute of Barcelona on loodud selleks, et saaksite elada ainulaadset ja kordumatut kogemust, mis põhineb multikultuursusel, loovusel ja uuendusmeelsusel.

Visioon

Oleme sündinud muutusest ja muutume lõputult. Muutus on evolutsiooni sünonüüm. Ja koolitus peab ka selleks olema: kasvada ja areneda.

Ühiskond on aastaid kippunud kinnisideeks teadmisi üle hindama. See nõuab kuni pettumuseni noorte surve avaldamist nende õpingutes, kasvatamata nende väärtusi, oskusi ja hoiakuid. Ja see on suur viga.

Traditsioonilistes koolituskeskustes ei väärtustata õpilasi mitte selle pärast, milles nad tõeliselt head on, vaid selle pärast, mida neilt oodatakse. Sellised oskused nagu kujutlusvõime, loovus, sõnaosavus ja isegi intelligentsus (kahtleja) saavad karistuse. Neid ei motiveerita ega koolitata olema uuendusmeelsed, vaid treenitakse minevikust mineviku jaoks, tulevikule mõtlemata.

CIB-s õpetame täiustama, küsitlema, ette kujutama, otsima ja leidma uusi võimalusi kasutades oma intellekti, mis pole just väga ratsionaalne, vaid absoluutselt emotsionaalne.

Me õpetame asju rohkem tegema kui asju teadma. Me õpetame armastama ja ellu jääma, mitte leppima sellega, mis on kehtestatud. Sest me teame, et see, mis on kindlaks tehtud, on lühiajaline ja sageli isegi vale.

Oleme kinnisideeks oma õpetamisprotseduuride täiustamise üle, et meie noored suudaksid muutustestsenaariumidest üle saada, muuta need enda omaks ja teaksid, kuidas kohaneda uute oludega absoluutse kergusega. Püüame õpetada eesmärke seadma, neid püüdlema ja täitma, mitte kartma vigu. Sest ainult need, kes on valmis eksima, on võimelised tegema tõeliselt imelisi asju.

Seetõttu lõime CIB-i. Et seda teha.

Ferran Fisas

koolituse mudel

Lähtume oma metoodikast 6 teljel, mis võimaldavad koolitada juhte, kes suudavad edukalt toime tulla 21. sajandi väljakutsetega.

1. Väljakutsepõhine õpe

Pedagoogiline mudel, mis:

 • See avab õpilase tõelistele probleemidele, soodustab nende ümberkujundavate juhtimisoskuste arendamist ja muudab nad tänapäeva maailmas konkurentsivõimelisemaks.
 • See tekitab motivatsiooni ja saavutustunnet.
 • Seob õpilase keskkonnaga, nii et tekib käegakatsutav väärtus.
 • See pakub väljakutseid pakkuvaid kogemusi, mis arendavad ettevõtlikkust ja inimlikku meelt.
 • See on kogemuslik, koostööpõhine ja teadmisi integreeriv.

2. Paindlikkus

Sel põhjusel: paindlikkus on elav kontseptsioon, mis ilmneb igas meie rajatises. Õppetöö, aktiivsed ja dünaamilised ruumid, mille keskmes on õpilane. Ja nii:

Meie klassiruumid muutuvad. Toolidega, mis pole lihtsalt toolid, vaid mobiilne isiklik tööruum, mis kohandub iga õpilase ja iga klassi omadustega.

Kõigil meie õpilastel on intelligentne tõlke-PILOT-peakomplekt, mis võimaldab neil rääkida ja tunde jälgida oma emakeeles. Ei mingeid juhtmeid ega komplikatsioone.

Samuti jääb õpilasele ja tema klassikaaslastele aega omaette tegutsemiseks.

3. Inspireerivad õpetajad

Me teame, et kuigi põhjus on see, mis õpetab, õpitakse emotsioonidest. Sellepärast iga meie õpetaja:

 • Ta elab kirglikult pedagoogilist kogemust ja see näitab.
 • Ta on õpilasest huvitatud, esitab väljakutseid, suunab ja edendab tema arengut.
 • Ta paistab silma akadeemiku ja oma eriala liidrina, on uuendusmeelne ja kasutab tehnoloogiat ära.
 • Osaleda aktiivselt ja ametlikult oma töö-, äri-, akadeemilises ja sotsiaalses keskkonnas.
 • Tal on õpilastega tihe side, ta on hea eeskuju ja jätab neisse jälje.

4. Meeldejääv kogemus

Meie õpilased veedavad meie juures vähemalt ühe aasta ja kogevad koolituse käigus:

 • Globaalne, mitmekesine ja multikultuurne õpikogukond.
 • Akadeemilised ja professionaalsed praktikad ülikoolilinnakus ja väljaspool seda.
 • Õpilaste arendustegevused, mis pakuvad erinevaid väljakutseid ja soodustavad oskuste arendamist.
 • Meie pakutava 360º koolituse skeem, mille peamine eesmärk on edu 5

5. 360º treening

Me ei ole rahul teadmiste andjatega, kõik meie õpilased saavad 360º koolitust.

Teadmised: tehnoloogiline, toode ja käsitsemine

Oskused: äri, teiste inimeste ja iseenda juhtimiseks.

Hoiakud: juht, sotsiaalne ja professionaalne.

Võimalused: keskkonna ja iseenda äratundmiseks.

Sest just siis, kui need neli ringi koonduvad, saabub edu.

6. Juurdepääsetavus ja läbipaistvus

Juurdepääsetavus ja läbipaistvus igat tüüpi seadmetes, nagu nutitelefonid või sülearvutid

Kogu CIB-suhtlus nii õpetajate kui ka õpilaste vahel on ligipääsetav ja kättesaadav aastaringselt 24 tundi ööpäevas.

 • Isiklik, grupi- ja üldine kiirsuhtlus.
 • Videote, helide ja dokumentide arhiiv.
 • Video ja heli reaalajas.
 • See on lihtne, see on Facebook Workplace.

Rohkem kui toiduvalmistamine: ÕPETAME LOOMA

 • AVASTA – analüüs muutub nägemiseks
 • DISAIN – Visioonist saab idee
 • ESITAMINE – Ideest saab reaalsus

Oleme CIB-is pühendunud disainmõtlemisele. Selgete etappide ja eesmärkidega protsess, mille eesmärk on maksimeerida loomingulist impulssi ja suunata see tulemuste genereerimisele ja uuenduslike toodete loomisele. IDEO poolt välja töötatud metoodika.

ÕPETAME KOOSTÖÖD TEGEMA

CIB-s õpetame oma õpilastele, kui tähtis on oma eesmärkide saavutamiseks teha koostööd. Meie töörühmad on kokku pandud kaheksast erineva kultuurilise, geograafilise ja keelemõjuga inimesest. Edendame kultuuridevahelisust ning kontseptsioonide, ettekirjutuste ja eelarvamuste vahetust, mis aitavad meie õpilastel hoida oma meelt palju avatumalt ja muutumisvalmimalt.

ÕPETAME KASVAMA

CIB-s loome juhte. Juht on see, keda teised järgivad, sest nad usaldavad teda. Sel põhjusel kasvatame oma õpilastes väärtusi ja hoiakuid, mis aitavad neil mitte ainult enda, vaid ka töökollektiivide elu juhtida. Selleks pakume neile oskusi, mille eesmärk on kohaneda pidevate muutustega, need, mis võimaldavad neil täielikult areneda sõltumata tulevastest paradigmamuutustest. Loome muutuste peategelasi.

Ülikooli omadused

Rahvusvaheline kool on loodud teie elu parimaks kujundavaks kogemuseks.

  Sisseastumised

  Alustage sisseastumisprotsessi

  1

  Valige oma programm

  Kõigil meie programmi lehtedel saate alla laadida lisateavet, küsida lisateavet ja isegi nõustajalt helistada, et saada isiklikku juhendamist.

  2

  Saada oma sisseastumisavaldus

  Kui tunnete end piisavalt enesekindlalt, täitke sisseastumisvorm. See on üks olulisemaid samme edasiliikumiseks, enda positsioneerimiseks ja kandideerimisel järgmise sammuni. Võtke aega, et kirjutada selgelt, mida soovite väljendada.

  3

  Teie hindamisintervjuu

  Kui meile muljet avaldab, liigute edasi hindamisvestluse faasi, mis toimub veebis ja teile sobival ajal. Pidage meeles, et pärast vestlust on teil registreerimiskuu vormistamiseks aega umbes kuu aega, nii et peaksite seda sammu astuma alles siis, kui teate, et saate endale kohustuse võtta. Ärge kiirustage; tehke seda õigel hetkel.

  4

  Vastuvõtukomisjon

  Vastuvõtukomisjon koguneb kord nädalas ja vaatab teie avalduse läbi. Analüüsime teie elukogemust, ettevõtlikkust, suhtumist loovusesse, innovatsiooni ja meie õpetamismudelit.

  5

  Registreerimine

  Pärast vastuvõtuteate saamist on teil broneeringu kinnitamiseks aega sama nädala reedeni ja registreerumiseks 14 päeva. See alustab teid CIberiks saamise teel.

  Edetabelid

  Üks parimaid koole gastronoomia õppimiseks: https://www.chefspencil.com/13-best-culinary-schools-in-the-world/

  Asukohad

  • Barcelona

   Santander 49-51 08020 Barcelona Spain, 08020, Barcelona

  Küsimused