Keystone logo
Cultural and Educational Omnium (Omnium Cultural y Educacional)

Cultural and Educational Omnium (Omnium Cultural y Educacional)

Cultural and Educational Omnium (Omnium Cultural y Educacional)

Sissejuhatus

Omnium Cultural y Educacional , SC asutati 15. mail 1993 eesmärgiga osaleda meie linna kultuuri- ja haridustegevuses esmalt ning hiljem ka meie osariigis ja riigis.

Asutajapartnerid on dr Rafael Santiago Rojano Uscanga, Mtro. Armando Rojano Rechy ja dr Rafael Armando Rojano Uscanga.

Algusest peale on see tegutsenud Veracruzi linna ajaloolises keskuses, Ver., Vanas majas, mis asub Callejón de Reforma nr 38, Esteban Moralesi ja Mariano Arista vahel, ainult meie kultuuri- ja hariduslikel eesmärkidel.

Aja jooksul kohandasime seda maja kultuuri- ja haridusasutuse vajadustele. Esimene asi, mida me ümber kujundasime, oli fassaad, andes sellele välimuse, mida peame sobivaks. Sees viib pikk ja funktsionaalne koridor treppide, salongide, raamatukogu, kohviku, auditooriumi, vastuvõturuumi ja kontorite juurde. Meil on väike siseõu, terrass ja paar rõdu nii sise- kui välistingimustes.

Oluline osa meie ajaloost on see, mis viis meid Veracruzi linna kunstide bakalaureusekraadini. Idee tekkis 2003. aasta märtsis, kui Carlos Fuentes esitles Veracruzana ülikooli raamatukogus oma raamatut "La Silla del Águila". Sel korral pühendasime talle El Dictamenis artikli ja kui ta selle talle ulatas, skandeerisid kõik: las ta loeb, las ta loeb! , millega auhinnatud kirjanik naeratades nõustus, nagu fotol näha. Samal päeval otsustasid Omnium Cultural y Educacional liikmed tema auks pühendada meie jõupingutused, et Veracruzil oleks maailma kõige kultuursem linn.

Asukohad

  • Heroica Veracruz

    Heroica Veracruz, Mehhiko

    Küsimused