Keystone logo
China University of Petroleum

China University of Petroleum

China University of Petroleum

Sissejuhatus

ajalugu

Hiina Ülikool Petroleum (CUPB) asutati aastal 1953, nimetati üks olulisemaid riiklikke ülikoole 1960. ja on "211" riiklike ülikoolide all manustamise haridusministeerium. Nagu esimese astme riikliku ülikooli Hiina missiooni CUPB on valmistada kvalifitseeritud inseneride ja pakuvad suuri tehnilisi teenus ülemaailmsel naftatööstuse kaudu hariduse kõrgeima kvaliteediga ja suurepärase teadustöö.

Ülikooli Ülevaade

Mis aastat jõupingutusi, CUPB on töötanud parandada oma programmi kvaliteeti, pidevalt arenev viibida tipptasemel teadusuuringute ja tööstuse arenguga ning laiendades oma erialadel ja teadusvaldkondades. Käesolev keskmes CUPB sisaldab oma traditsioonilisi energia seotud valdkondades kõrval uue haardega säästva ja taastuvenergia tehnoloogia ja puhas energia tehnoloogia, süvavee tehnoloogia, energia strateegia ja poliitika uuringus ohutult insener tehnoloogia, keskkonnatehnika ja energia juhtimine. On 16 kolledžid kokku on CUPB mis pakub 27 bakalaureuse programmid, 99 magistriõppes ja 48 doktoriõppes. See on 2 riigi peamine labs, 1 riigi inseneriharidus keskus ja 20 ministri võti labs või teadusasutused.

Teoreetikud, kes moodustavad CUPB positsiooni riigi liider energia seotud teemadel, on oluline osa tema rikas akadeemiline keskkond. On 1369 õpetajat kokku sh 229 professorit ja 274 dotsentide. Nende hulgas on kaks võitjat Hiina Teaduste Akadeemia auhinnad, kaks võitjat Hiina Academy of Engineering Awards. CUPB praegu 7,663undergraduate õpilast, 5426 magistrantide, 1076 doktorit ja 832 ülemere õpilased 52 riigi.

Üks põhimõtetest CUPB on teha tihedat koostööd maailma juhtivate energia ettevõtted nagu China National Petroleum Corporation, Hiina Petroleum and Chemical Corporation, Hiina National Offshore Oil Corporation kokku, Shell, Petronas, Saudi Aramco, Kogas, BP Statoil , jne. Rohkem kui 65% oma uurimisprojektide toetavad need organisatsioonid. Rahvusvahelistumine on üks kolmest peamised strateegilised prioriteedid CUPB kelle eesmärk on meelitada kogu maailma teadlased ja kaasata meie õppejõud ja üliõpilased uurida maailma ja jagada oma suutlikkust maailma läbi sidemed CUPB globaalse partneri institutsioonidega. CUPB praegu koostööl suhted 120 kõrgkoolide ja akadeemiliste organisatsioonide 36 riigist.

Ülikoolilinnak

Hiina Ülikool Petroleum, Beijing, asub looduskaunis piirkonnas turistide huvi Changping County, Beijing, umbes 5 miili kaugusele Ming haudade ja 15 miili kaugusele Great Wall. Changping on dünaamiline veel laid-back, kultuuriliselt rikas, kuid alla maa. Üks lihtne avastada Changping jalgsi või jalgrattaga tema täiuslik suurus. CUPB on ilus campus jagatud kahte suhteliselt sõltumatu neljandikku, mis on suurepärane õpetamise ja õppimise võimalusi ja hästi varustatud elamupiirkondades.

Asukohad

  • Beijing

    China University of Petroleum-Beijing, 18 Fuxue Road, Changping, , 102249, Beijing

Küsimused