We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Daegu University

Daegu University

Daegu University

Sissejuhatus

Viimase 20 aasta jooksul on Daegu University kujunenud õppimise hälliks, kus koguni 20 000 bakalaureuse- ja kraadiõppurit valmistuvad oma unistusi ellu viima. Selle pidev kvalitatiivne ja kvantitatiivne kasv noore ülikooli, avatud mõtlemisega ülikooli, suure ülikooli, Pride of Daegu loosungi ja visiooni all on võimaldanud tal saada ülikoolihariduse uuenduste liidriks ja, nagu on märgitud ühes oma loosungid "Ülikool, kus õpilased on õnnelikud".

Alates 2018. aasta juunist Daegu University kõik oma ressursid ja võimalused eesmärgiks saada iga õppeaine kõige tuntumaks ülikooliks ja haridusteenuste rahulolu osas edukaimaks ülikooliks. Mina ise ja tuhanded Daegu University professorid ja töötajad püüavad luua iga meie 85 osakonda oma valdkonna tippudeks ja osakondadeks, mis esindavad uhkelt Daegu ja Gyeongbuki piirkonda, luues samal ajal ülikooli, kus õpilased ja lapsevanemad, kes on haridusteenuse saajad, võib rahule jääda.

Asukohad

  • Gyeongsan-si

    Gyeongsan-si, Lõuna-Korea

    Küsimused