Keystone logo
Dakota College At Bottineau

Dakota College At Bottineau

Dakota College At Bottineau

Sissejuhatus

Dakota College At Bottineau pakub üliõpilastele kvaliteetset haridust hoolivas keskkonnas. Institutsioon väärtustab mitmekesisust ja isiklikku rikastumist, edendades tööga seotud õppimist ja ülikooli üleviimist. Toetava kogukonna abiga rõhutab Dakota College At Bottineau loodust ja tehnoloogiat, et täita oma missioon paljude õppekavade, programmide ja teenuste kaudu.

Dakota College At Bottineau on olnud peaaegu sama pikk kui Põhja-Dakota ise. 1889. aastal ratifitseeritud riigi põhiseadus nägi ette metsanduskooli, mis aitaks soodustada puude kasvu preeriates. Avasime oma uksed 1906. aastal Põhja-Dakota metsanduskoolina.

Pärast seda on palju muutunud, sealhulgas meie nimi ja missioon. Kuid me oleme endiselt siin, et kasvatada kasvu. Muidugi ei tähenda "kasv" 21. sajandil täpselt sama asja, mida 19. sajandil. Kuigi meie loodusvarade programmid jäävad Kesk-Lääne ülaosas parimate hulka, pakume koos tugeva vabade kunstide programmiga ka kraadi sellistes valdkondades nagu tervishoid, veebidisain ja infotehnoloogia. Ja meil on osariigis üks kõige jõulisemaid kaugõppe programme.

Põhja-Dakota maastik on alates 1889. aastast palju muutunud, nii füüsiliselt kui ka kultuuriliselt. Meie lõpetajad aitasid neid muudatusi ellu viia. Ja ka Dakota College At Bottineau on muutunud --- selleks, et saaksime tänaseid õpilasi ette valmistada tulevikumaastike ehitamiseks.

Asukohad

  • Bottineau

    Simrall Boulevard,105, 58318, Bottineau

    Küsimused