Keystone logo
Dakota Wesleyan University Online

Dakota Wesleyan University Online

Dakota Wesleyan University Online

Sissejuhatus

ONLINE-täiskasvanud õppijaid

Dakota Wesleyan University on alati olnud koht kogukonna; koht, kus õpilased saavad osa millestki suurem kui lihtsalt kolledžis. Nüüd DWU pakub täiskasvanud õppija ainulaadne võimalus saada osa DWU kogukond - digitaalne kogukond, mis on. Pakume neli täielikult online kraadi programmid:

Ärijuhtimise magister RN-bakalaureus õendusabi kraadi Master of Arts in Education Bachelor of Arts in Organizational Leadership

DWU Kampus on koht, kus täiskasvanud õpilane õppima eakaaslastega maadelda karjääri, perekonna ja isiklike kohustuste jäädes pühendatud väljakutse teenida kraadi. Programmide asünkroonne viisil võimaldab õpilastel osaleda klassi arutelud, esitab kursuste ja suhelda teaduskonna ja klassikaaslastega igal ajal päeval või öösel. Rohkem kui lihtsalt koht, kuhu minna klassi online, Kampus toimib kogukonna, kus arendada suhteid eakaaslaste ja õppejõud nii väljaspool klassi keskkonnas.

Meie erinevat traditsiooni pakkuda personaalset haridus maandatud meie väärtused õppimise, juhtimise, usu ja teenus on olemas need online programmid. Pühendumine osalemine aruteludes eetika, väärtused ja kaastunne jääb esirinnas nende uute kraadi programmid.

Õppurid julgustatakse koostööd otstarbekalt reaalse maailma probleeme, et ületada kogemus klassiruumis igapäevaelus.

Asukohad

  • Mitchell

    Dakota Wesleyan University 1200 W. University Ave Mitchell, SD 57301, , Mitchell

Küsimused