Keystone logo
Davis College Of Business- Jacksonville University

Davis College Of Business- Jacksonville University

Davis College Of Business- Jacksonville University

Sissejuhatus

Miks just JU Davise ärikolledž?

Olenemata sellest, kas loodate alustada oma karjääri, tõusta oma organisatsioonis või soovite lihtsalt äris kõrgemale jõuda, on nüüd aeg avastada, kuidas saate kasvada. Jacksonville'i ülikooli Davise ärikolledž valmistab teid kõrgemaks ja tippu tõusma!

JU Davise ärikolledž on ainus AACSB akrediteeritud eraettevõtluskool kogu Põhja-Floridas ja Lõuna-Georgias. See piirkond hõlmab Ameerika Ühendriikide kaguosa kõige dünaamilisemaid ja majanduslikult mitmekesisemaid tööstusharusid. Selles piirkonnas tegutsevad suuremad rahvusvahelised sadamad, logistika- ja transpordiettevõtted, ülemaailmsed finantsteenuseid pakkuvad ettevõtted, tarbekaupade ja -teenuste organisatsioonid, infotehnoloogia ning maailmatasemel tervishoiuorganisatsioonid, mis pakuvad rikkalikke võimalusi praktikaks ja karjääriks.

Jacksonville'i ülikool ja Davis on kõigi nende tööstusharude kasvu tunnustatud partnerid ning osa kogukonna kultuurilisest ja sotsiaalsest olemusest. JU Davisel on uhke traditsioon koolitada C-taseme tippjuhte paljudes tööstusharudes ning see on juurdunud suurde vilistlaste ja ettevõtete partnerluste võrgustikku. Meie roll ja koht Jacksonville'i kogukonnas on see, mille oleme teeninud kvaliteetsete, äärmiselt asjakohaste ja kaasahaaravate programmide kaudu.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Jacksonville

    University Oaks Drive, 32211, Jacksonville

    Küsimused