Keystone logo
Dublin City University

Dublin City University

Dublin City University

Sissejuhatus

Dublin City University - Iirimaa University of Enterprise

Dublin City University (DCU) on noor, dünaamiline ja ambitsioonikas ülikooli, tähistati seda tipptasemel ja edasi mõelda. Teeme tihedat koostööd tööstuse anda õpilastele kaasaegne, asjakohane ja hästi uuritud õppekava tarnitud maailmatasemel rajatisi. Meil on tuntud võttes ettevõtlik, uuenduslik ja loominguline kultuuri. Meil on tuntud oma suurepärase tööalase statistika ja edu meie lõpetajatele.

DCU on rahvusvaheliselt tunnustatud teadus intensiivne, ülemaailmselt tegeleb University of Enterprise, mis on eristada nii kvaliteedi ja mõju oma lõpetajatele ja oma tähelepanu tõlge teadmised ühiskondlikku ja majanduslikku kasu.

Miks valida Dublin City University?

 • DCU on praegu kohal 46 QS Top 50 Under 50 Edetabel (2015) ja 79 Times Higher Education 150 alla 50 Edetabel (2016) - 2016. aastal Business School sai AACSB akrediteerimise, pannes see top 5% ärikoolides maailmas - DCU on parim lõpetaja tööalast arvestust kõigi Iirimaa ülikoolide - 92% DCU õpilased lähevad tööle või täiendavat uurimist kuue kuu jooksul pärast kooli lõpetamist.
 • Meil ​​on hea maine tööd õpe ja ühenduse tööstusele.
 • DCU kvalifikatsiooni tunnustatakse ja austatakse kogu maailmas. DCU kvalifikatsioon annab teile suuremat valikut karjäärivõimalusi, paremaid tööalaseid väljavaateid ja kõrgemat palka.
 • DCU elab mitu maailma tuntud uurimiskeskuste ja mainet maailma juhtiv teadusuuringute, pakkudes koduks suur hulk doktorante.
 • DCU on koduks üle 2000 rahvusvahelist üliõpilast rohkem kui 110 erinevas riigis.
 • Oleme uhked, pakkudes tervitades ja toetav keskkond, kus õppida ja suhelda.
 • Meie 85 aakri loengusse on üks ohutumaid ülikoolilinnakud Iirimaa. See pakub ere kaasaegse arhitektuuri ja fantastilisi teenuseid.
 • Meie rahvusvaheline büroo meeskond on paljude aastate kogemus õpilaste toetamise kaudu taotlemise protsess ja on siin, et aidata, kui jõuate ülikooli.

Peamised faktid

 • Alguskuupäev - September - Kestus - 3 või 4 aastat (bakalaureuse kraadi) 1 aasta (kraadiõppe õpetas kraadi) - Riiki sisenemise nõuded - Kooli jättes kvalifikatsiooni samaväärseks Iiri lõputunnistuse / Autasud kraadi tunnustatud ülikoolis - Inglise nõuded - IELTS 6.5 või TOEFL 92 - Asukoht - Dublin City - International tasu - alates 12000 € aastas

Miks õppida Eestis?

Iirimaa on kõige lääne riik Euroopa Liidus, kus elab veidi üle 4,5 miljonit inimest. Kaasaegse Iirimaa mitmekultuurilises ja mitmekeelses ja üks avatumaid majandusi maailmas. Iirimaa turvaline, sõbralik inglise keelt kõnelev riik. Selle tõenduseks on see, et Dublin on hääletatud maailma suuruselt teine ​​sõbralikum linna lugejate poolt Rough Guides, ja maailma viies sõbralikum linna lugejate poolt Condé Nast Traveller. Iirimaa on nimetatud ka üheks 10 sõbralikum maailma riikides Lonely Planet.

UURING aastal üks parimaid haridussüsteeme maailmas kõrghariduse saavutused KASU Iirimaa investeeringud haridussüsteemi VALI üle 5000 rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsiooni ACCESS maailmatasemel teadustöö võimalusi maailma juhtiv programmid CONNECT karjäärivõimalusega maailma juhtiva ettevõtted asuvad Iirimaal SAAVUTAVAD oma ambitsioone Euroopa kõige ettevõtliku riik LIITU 35000 rahvusvahelistele üliõpilastele alates 161 riiki nautida Iirimaa elavat kultuuri LIVE on ainult inglise keelt kõnelev riik eurotsoonis KOGEMUS elab üks sõbralikum ja turvalisem maailma riikides

Koolilõpetaja tööviisa

Iirimaa on Euroopa keskuse üle 1000 juhtivate rahvusvaheliste ettevõtetega ja need ettevõtted vajavad oskustega, haritud ja väga võimalik tööjõu sõita nende edu valis leida Iirimaal. Üliõpilased, kes täidavad tunnustatud, täistööajaga kõrgharidust Iirimaa on õigus jääda riiki ja töötab täiskohaga 12 kuu jooksul alla kolmanda taseme koolilõpetaja kava - mis annab teile suurepärase võimaluse saada kogemusi mõningaid top ülemaailmsed ettevõtted asuvad siin.

Asukohad

 • Dublin

  Dublin City University, Glasnevin, Dublin 9, , Dublin

  Küsimused