Keystone logo
Worcester Polytechnic Institute

Worcester Polytechnic Institute

Worcester Polytechnic Institute

Sissejuhatus

Worcester Polytechnic Institute asutati 1865. aastal, et luua ja edastada uusimaid teaduse ja inseneriteadmisi ühiskonnas kõige kasulikumaid viise.

Täna on WPI kindlalt oma asutajaliikmena, et pakkuda haridust, mis tasakaalustab teooriat praktikaga, filosoofiat, mida sümboliseerivad meie kahe originaalse hoone tornid, mida on kujutatud ülalpool.

WPI 14 akadeemiline osakond pakub rohkem kui 50 bakalaureuse- ja magistriõppeprogrammi loodusteaduste, inseneriteaduse, tehnoloogia, äri-, sotsiaal- ja humanitaarteaduste ning kunstide valdkonnas, mis viib bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi.

Ülikooli õppekavas on paindlik ja range programm, mis on projektipõhine ja ülemaailmne, mille eesmärk on kvaliteetsed kogemused ja positiivne mõju kogukondadele, kellega ta partneriks on. WPI õppejõud, kes on hiljuti kvaliteedi ja ligipääsetavuse poolest riigi edetabelis, nagu teatas Wall Street Journal kogu Ameerikas, Aafrikas, Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas ja Euroopas.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Worcester

    Institute Road,100, 01609, Worcester

Küsimused