Keystone logo
Deggendorf Institute of Technology

Deggendorf Institute of Technology

Deggendorf Institute of Technology

Sissejuhatus

Valikud

Oleme pühendunud rahvusvaheliste kraadidega lõpetajate tootmisele: 195 partnerülikooli üle maailma pakuvad üliõpilastele palju võimalusi omandada kogemusi ja teenida oma kraadi saamiseks ainepunkte välisvahetuse semestrite, praktika ja topeltkraadiga õpingute kaudu välismaal. Tegelikult sisaldavad kõik bakalaureuse kraadid kohustuslikku praktikasemestrit, mida saab läbi viia kas kohapeal või välismaal.

Teeme koostööd enam kui 500 piirkondliku ja rahvusvaheliste ettevõtetega, sealhulgas selliste ülemaailmsete osalistega nagu BMW, MAN, Continental, ZF ja Siemens, kus õpilased saavad omandada hindamatu töökogemuse. Lisaks sellele korraldab ülikooli karjääriteenistus mentorlusprogrammi, mille raames teevad tudengid koostööd professionaalse ettevõtlusnõustajaga, et aidata neil saavutada oma kutsealaseid eesmärke. See aktiivne edutamine rahustab üleminekut akadeemiliselt karjäärilt karjäärile, st meie lõpetajad on eriti edukad tööturul.

Statistika

Meie üliõpilaskond, kuhu kuulub 8619 inimest, sealhulgas 45% välisüliõpilasi, õpib erinevaid kraadiõppekursusi, mida õpetatakse inglise või saksa keeles.

  Ülikooli omadused

  Õppelinnakud

  Õpilased on jaotatud kaheksa teaduskonna kahe ülikoolilinnaku vahel. Deggendorfi peamises ülikoolilinnakus on lai valik kraadiõppeprogramme, mida juhendatakse kas inglise või saksa keeles. Euroopa ülikoolilinnakus Rottal-Innis õpetatakse kõiki õpilasi ainult inglise keeles (välismaised üliõpilased käivad saksa keele tundides). Need kaks ülikoolilinnakut on üksteisest ühetunnise autosõidu kaugusel ja mõlemad asuvad Baieris, Lõuna-Saksamaal.

  Peame oma õpilaste heaolu oluliseks teguriks suurepärast elustiili. Üliõpilasi toetavad mitmed võimalused, näiteks mitmed üliõpilasklubid, ulatuslik spordiprogramm (praegu oleme Saksamaa ülikoolide jalgpallimeistrid), suur rahvusvaheline kontor, keelekeskus ja karjääriteenistus. Korraldame igal suvel ülikoolilinnakus avatud uste päeva ja muusikafestivali.

  Kõik meie üliõpilaste teaduskonnad, töökojad ja teeninduskeskused asuvad meie ülikoolilinnakus, ülikoolilinnakus ja selle ümbruses, luues töötajate, üliõpilaste ja õppejõudude vahel avatud, sõbraliku ja kommunikatiivse keskkonna.

  • Vaadake meie õppelinnakuid aadressil www.th-deg.de/en/dit/campuses

  Pildid Deggendorfi ülikoolilinnakust:

  121525_Degcampus.jpg
  121526_Degaudiolab.jpg
  121527_Degcampushallway.jpg
  121528_Degcampus2.jpg
  121529_Degcampussnow.jpg
  121530_Degcampussummer.jpg

  Euroopa ülikoolilinnaku pildid:

  121531_ECcafe.jpg
  121532_ECcampus2.jpg
  121533_ECcampus1.jpg
  121534_ECcarpark.jpg
  121535_EClibrary.jpg

   Asukohad

   • Pfarrkirchen

    Max-Breiherr-Str. 32

   • Deggendorf

    Edlmairstraße 6 und 8 94469 Deggendorf

   Küsimused