Keystone logo
© Eva Dang
Department of Mathematics University of York - Online Programs

Department of Mathematics University of York - Online Programs

Department of Mathematics University of York - Online Programs

Sissejuhatus

Rajatud põhimõtetele tipptase, võrdsuse ja võimalus lõpuks, University of York avati 1963 vaid 230 üliõpilast. Sellest ajast oleme saanud üks maailma juhtivaid ülikoole, jätta välja maine akadeemilise Powerhouse kus selge keskendumine tipptase on tagatud riiklike ja rahvusvaheliste tunnustamist kõrval enam väljakujunenud institutsioone.

akadeemilist

liige eliit Russell Group ülikoolideOleme dünaamiline, teadusmahukate ülikooli pühendunud arengut elupäästev avastused ja uued tehnoloogiad lahendada mõned kõige pakilisemad globaalsete väljakutsetega.

Praegu on üle 30 akadeemilise osakonnad ja teaduskeskused ning üliõpilaskonna on laienenud ligi 16.000.

Campus ja linn

Asub jalutuskäigu kaugusel York kesklinnas, meie turvaline ja atraktiivne Heslington campus on koduks meie üheksa kolledžid ja enamik meie osakondades. Meil on ka mitu osakonda asub kesklinnas ajaloolises Kingi mõisas.

Viimastel aastatel on meie £ 750m ülikooli laiendamine on näinud avamisel seitse uute hoonete, suurendades oma võimet üliõpilaste arvu ja pakkudes rohkem maailmatasemel rajatisi 21. sajandil. Jätkusuutlikkus on oluline roll selles ambitsioonikas arengut.

Asukohad

  • York

    Heslington United Kingdom, YO10 5DD, York

Programmid

Küsimused