Keystone logo
Department of Neuroscience, City University of Hong Kong

Department of Neuroscience, City University of Hong Kong

Department of Neuroscience, City University of Hong Kong

Sissejuhatus

Department of Neuroscience, City University of Hong Kong asutati 1. juulil 2019. Meie visioon on viia läbi murrangulisi närvisüsteemi uuringuid ja luua silmapaistev haridusplatvorm neuroteaduse koolituseks, mis valmistab koolilõpetajaid ette põnevaks ja mitmekülgseks tuleviku karjäärimaastikuks.

Programmid

Neuroteaduste osakond pakub programme, mis pakuvad lõpetajatele erakordseid karjäärivõimalusi laienevates valdkondades, sealhulgas tervishoid, alusuuringud, farmaatsiatööstus ja haridus. Praegu pakutakse MPhil- ja PhD-uuringute kraadiõppe programme. Neuroteaduste bakalaureuseõppe õppekava on väljatöötamisel.

Uurimine

Neuroteaduste osakond pakub silmapaistvat neuroteaduse uurimiskeskkonda, mis hõlmab uuenduslikke teadlasi, kes töötavad paljudes teemavaldkondades. Interdistsiplinaarne teadustöö tugineb City University olulistele tugevustele bioloogia, veterinaarmeditsiini, inseneriteaduse, keemia ja arvutiteaduse valdkonnas. Linnaülikooli dünaamiline intellektuaalne keskkond julgustab kartmatult tegelema oluliste neuroteaduslike küsimustega ja otsib tõlkevõimalusi, mis toovad kasu ühiskonnale.

Neuroteadus on jõudmas erakordsete võimaluste perioodi, et muuta põhitulemused meditsiiniliselt olulisteks uuendusteks. Näiteks hiljutised edusammud laastavate haiguste, nagu insult, dementsus ja Parkinsoni tõbi, patofüsioloogia mõistmisel avavad ukse neuroteaduslikele uuringutele, et avastada uusi ravimeetodeid. Nende võimaluste hulka kuulub teaduslik püüdlus saada teadmisi paljude geenide kõrvalekallete põhjustatud neuroloogiliste seisundite kohta.

Asukohad

  • Kowloon Tong

    Tat Chee Avenue,83, , Kowloon Tong

    Küsimused