Keystone logo
Umeå Institute of Design - Umeå University

Umeå Institute of Design - Umeå University

Umeå Institute of Design - Umeå University

Sissejuhatus

Umeå Ülikool, Umeå Disaini Instituut

Umeå Disainiinstituut pakub viit akadeemilist programmi, mis keskenduvad ainult tööstusdisainile ja sellega seotud erialadele. Programmid ulatuvad bakalaureuseõppest magistri- ja doktoriõppeni. Pakume väga konkurentsivõimelisi, professionaalseid ja rahvusvahelisi tööstusdisaini haridusprogramme, mida toetavad erakordsed tehnilised võimalused ja ressursid. Instituut on korraldatud Umeå ülikooli loodusteaduste ja tehnoloogia teaduskonnas.

Magistriprogrammid

Magistri tasemel on kolm rahvusvaheliselt orienteeritud ja spetsialiseeritud kaheaastast programmi, mille tulemuseks on 120 ECTS-ainepunkti magistrikraad.

Kolm valdkonda on:

  • Täiustatud tootearendus
  • Koostoimimise disain
  • Transport Design

Magistriprogrammid toimuvad inglise keeles ja on avatud rahvusvahelistele üliõpilastele. ELi kodanikud ei maksa õppemaksu.

Rahvusvahelised üliõpilased

Praegu on õpilased kogu maailmast meie magistriprogrammidesse loonud loomingulise energia ja kultuuridevahelise rikastamise unikaalse segu.

Praegu on meil õpilasi enam kui 30 riigist, sealhulgas Norrast, Kanadast, Taanist, Ühendkuningriigist, Indiast, Türgist, Jaapanist, Brasiiliast, Mehhikost, Rootsist, Soomest, Koreast, Hiinast, Saksamaalt ja USA-st. Ligi 80 protsenti magistriõppe üliõpilastest on pärit mujalt kui Rootsist.

Koostöö tööstusega

Kõigis neljas programmis teeb instituut regulaarselt koostööd mitmete ettevõtete ja organisatsioonidega, sealhulgas Google, IKEA, Nokia, Volvo Trucks, Volvo Cars, Ericsson, ABB, Electrolux ja Husqvarna, millest mitmed on ka instituudi uurimisprogrammidega tihedalt seotud.

Asukohad

  • Umeå

    Umeå Institute of Design Umeå University

Küsimused