Keystone logo
Diablo Valley College

Diablo Valley College

Diablo Valley College

Sissejuhatus

Palun külastage: International Education Center At Diablo Valley College

Umbes DVC

Diablo Valley College on üks kolmest avalikult toetatud kaheaastane kogukonna kolledžite Contra Costa Community College District. Mida suurem on DVC kaks ülikoolilinnakud asub off Interstate 680 Pleasant Hill ja uuemad San Ramon Campus teenib Lõuna maakonnas Dougherty Valley. Aastatel tema kaks ülikoolilinnakud, DVC teenindab enam kui 22.000 õpilased semestri erinevaid programmi võimalusi.

Kõrgharidus ja üleandmise programmid

rohkem kui 40 AA ja AS kraadi lisaks liigendus kokkuleppeid University of California (UC) ja California State University (CSU) süsteemid ja üleandmise krediidi nelja aasta kolledžites.

Karjäär / tehniline haridus

rohkem kui 40 sertifikaatide täita ja laia valikut sertifikaadid saavutus.

Päeval, õhtul ja suve klassi

Klassid on õpetanud päeval ja õhtul ajalistel ja lühiajaliste formaate. Valik päeval ja õhtul klassid on õpetanud suvel. Vaata ajakava klassid rohkem teavet.

Hetkel ja hübriid kursused

Kursused on õpetanud peaaegu eranditult läbi interneti on vaja õpilasi osalema väga vähe näost-näkku kohtumised. Hübriid klasside kasutada kombinatsioon klassi koosolekud ja online õpet.

ajalugu

Kolledži ametlikult algas aastal 1949, on mõned väga ebatõenäoline saidid: gümnaasiumid, pangad, kirikud, isegi vana sõjaväe laagris. Nimetatakse Ida Contra Costa Junior College, kolisime meie praegune sait 1952. aastal kümne terasest hoonetes saadud valitsus $ 45 iga. Nurgakivi esimese alalise hoone pandi 1953. aastal ja nimi Diablo Valley College võeti vastu 1958. aastal.

Me oleme tulnud pika tee, sest need tagasihoidlik algus. Üle pooleteise miljoni üliõpilase õpib siin alates 1949. aastast! Nagu me tervitama meie pärandit, ootame teenindavad üks Põhja-California kõige dünaamilisemaks, haridus-meelsed valdkonnad veel 50 aastat.

Juba üle 60 aasta, Diablo Valley College andnud kvaliteetset haridust kogukonna ta teenib. Miljoni üliõpilase hiljem registreerimisega DVC on üks parimaid viise, kuidas saate tagada aktsepteerimiseks nelja-aastase kolledži. DVC ei ole mitte ainult tunnustatud kui üks California parimad kogukonna kolledžeid, kuid see viib riigi üleminek nelja-aastase institutsioonid.

Research arvud hiljuti vabanenud UCLA Center for Study of kogukonna kolledžeid näitavad, et DVC edastuskiirus kuni nelja-aastase ülikoolide 67 protsenti kõrgem riigi keskmisest. Teine aruanne, vabastatakse California Keskharidusjärgse Educational Komisjon näitab, et DVC kohal number üks ülekanded riik, edestades kõiki teisi California kogukonna kolledžeid.

Lühiajalugu meie maa näitab meile, et see oli algselt koduks Costanoan indiaanlased. Aastal 1844, Mehhiko valitsus andis maad William Welch, ja ta sai osa tema tohutu Rancho Las Juntas, mis sisaldas Loode Walnut Creek, kõik Pleasant Hill ja Kirde pool Martinez. Pärast II maailmasõda maa oli jagatud eluaseme kirjutiste ja 5. oktoobril 1950. aastal College hoolekogu ostetud DVC sait $ 172,500. Ehitus algas septembris 1951.

Üle 22,000 igas vanuses õpilastele ja paljud programmid, leiad dünaamiline õpikeskkond ja elav õhkkond DVC. Meie Pleasant Hill campus asub off Interstate 680 ja campus asub saja aakri õrnalt jooksva mäed, pidades silmas Mt. Diablo, Põhja-California vaatamisväärsustele. San Ramon Valley Center Dougherty Valley avas oma uksed õpilastele novembris 2006. Nimi San Ramon Campus võeti vastu 2011. aastal.

Mõlemad meie kenasti haljastatud kohtades on lühikese jalutuskäigu kaugusel San Francisco, luues ideaalse seaded premier ülekande institutsioon California. Oleme kolledži valiku paljude õpilaste era- ja avaliku gümnaasiumid lähedal Martinez, Mt. Diablo, San Ramon ja ACALANES kooli alasid.

Asukohad

 • Pleasant Hill

  Pleasant Hill Campus 321 Golf Club Road, Pleasant Hill

  • San Ramon

   San Ramon Campus 1690 Watermill Road San Ramon

   Küsimused