Keystone logo
Digital Age University

Digital Age University

Digital Age University

Sissejuhatus

Kasvav globaliseerumine ja tehnoloogiline areng on muutnud seda, kuidas me suhtleme, töötame, elame ja õpime. Viimase aasta jooksul on majandust ja ühiskonda iseloomustanud palju muutusi, mille põhjuseks on kiire ja murranguline digitaalne ümberkujundamine.

Digitaalarengu omaksvõtmiseks ja pideva tehnoloogiliste häirete lainega kohanemiseks peame pühenduma pidevatele muutustele, haridusele ning isiklikule ja professionaalsele arengule.

Oma hariduse edendamine on võti globaliseerumise väljakutsetega toimetulemiseks, tuleviku töökohtade jaoks vajalike oskuste omandamiseks ja tänasel konkurentsitihedal tööturul silma paistmisel.

Ettevõttes Digital Age University loome õpilastele ja spetsialistidele võimalusi ettevõtlusoskuste arendamiseks, oma tugevate külgede avastamiseks ja uute väljakutsetega toimetuleku õppimiseks.

Erinevate veebiprogrammide kaudu pakume teadmisi ja kogemusi, et saada mitmekultuuriline perspektiiv majanduse ja digitaalse evolutsiooni kohta, pakkudes õpilastele isiklikku tuge, mida nad vajavad edu saavutamiseks ja oma täieliku potentsiaali realiseerimiseks.

Tervitan teid DAU-s ja soovin teile kõike head teie akadeemilistes õpingutes, isiklikus elus ja tulevases tööalases karjääris.

Meie missioon

Digital Age University on juhtiv asutus, mis on pühendunud üliõpilaste ja spetsialistide harimisele, et arendada ja kasutada teadmisi, et mõjutada ja edendada innovatsiooni.

Oleme veebihariduse ja digipõhiste teadmiste eksperdid ning pakume õpilastele ja spetsialistidele oskusi, mida nad vajavad tänapäeva areneval tööturul edu saavutamiseks.

Meie missiooniks on koolitada maailmakodanike järgmine põlvkond uuenduslike ja paindlike programmide kaudu, mille eesmärk on pakkuda oskusi ja pädevusi, mis on vajalikud eduka karjääri loomiseks rahvusvahelisel tasandil.

Toetage digitaalsete võtmepädevuste omandamist ja valmistage õpilasi ette areneva globaalse tööturu väljakutsetega toimetulekuks.

Õppige, kiirendage ja olge digitaalseks transformatsiooniks valmis

Digitaalne ümberkujundamine suurendab äritegevuse ja tulemuslikkuse tõhusust ning nõuab kõrgelt kvalifitseeritud spetsialiste, kes suudavad juhtida üleminekut digitaalsele kultuurile ja tehnoloogilisele infrastruktuurile. DAU magistri- ja juhtimisprogrammide kaudu arendate loovat probleemide lahendamist ja võimet luua valdkondade vahel sidemeid, et innovatsiooni edendada.

Teie õppimiskogemus DAU-s

Meie magistri- ja juhtimisprogrammid on loodud tööalase konkurentsivõime suurendamiseks ja ülemaailmse turu vajaduste rahuldamiseks.

100% võrgus, volitatud, isikupärastatud ja isejuhitav

Hüperseotud õppeprotsess, mis põhineb kogemusel, mitteametlikul ja sotsiaalsel suhtlemisel õpetajate ja spetsialistidega üle kogu maailma.

Ülemaailmne üliõpilaste kogukond, mis pakub tõhusaks teadmiste edasiandmiseks ja võrgustike loomiseks erinevaid vaatenurki.

Interaktiivne, vahetu ja kaasahaarav veebipõhine õppemudel, mis põhineb täiustatud õppevahendite kasutamisel.

Asukohad

  • Barcelona

    Rambla Catalunya 60 AT 2-A, 08007, Barcelona

    Programmid

    Küsimused