Keystone logo
Designskolen Kolding

Designskolen Kolding

Designskolen Kolding

Sissejuhatus

Designskolen Kolding

Austame iga õpilase ja töötaja kaasnevat toorainet ning hindame dialoogi, võrdsust ja mitmekesisust.

DK üliõpilaste vastuvõtt põhineb andekusel. See eristab DK d traditsioonilistest ülikoolidest. Me kasvatame ja väärtustame talente ning esitame neile väljakutse, õpetades õpilasi oma protsessi üle mõtisklema ja õpetades neid koostööle, täites konkreetse kasutuskontekstiga seotud ülesandeid, eelistatavalt koostöös tööstusega.

DK tugineb Taani disaini traditsioonile ja keskendub sisukale disainile. Usume, et ajaloo ja traditsioonidega seondumine võimaldab luua midagi uut. Kooli lähenemine õpetamisele on see, et me ei anna vastust, vaid avastame selle koos.

DK töötame tööriistade, tehnikate, kontseptsioonide ja meetoditega. Ehitame teadmistele ja uuringutele ning rõhutame sensoorset taju ja katseid; ühendades käed ja vaimu.

DK on ülikoolistaatus. Pakume akadeemilist keskkonda, mis hõlmab paljusid tunnustatud teadlasi, kes keskenduvad tekkivale disainivaldkonnale ja doktoriprojektide kasvavale väljundile. Samal ajal väärtustame erialast praktikat ja eelistame suurepäraste töötubade tingimuste pakkumist, mis võimaldaks meie õpilastel töötada materjalidega skaalal 1: 1. Nõuame, et meie kooli õppejõud oleksid oma ala praktikud ja meie hinnatud külalisteaduskond tagab inspiratsiooni erialasest praktikast.

Pakume kolme erinevat magistriprogrammi:

Kujundus inimestele

Kujundus planeedile

Kujundus mänguks

Disainikooli Koldingi disaini magistrikraad toetab ja laiendab teadmisi, pädevusi ja oskusi, mida te oma BA-koolituselt toite, ja võimaldab teil spetsialiseeruda Disain inimestele, Planeedi disain või Mängu disain.

Magistriõpe annab teile põhjaliku ja laialdase arusaamise disaini kutsealaga seotud meetoditest, teooriatest ja tehnikatest.

Lisaks teie valitud erialaga seotud teadmistele ja pädevustele pakume ka professionaalset dialoogi ja juhendamist järgmistes valdkondades:

Tööstuslik disain

Kommunikatsiooni disain

Mood disain

Tekstiilidisain

Tarvikute disain

"Programm keskendub koostööle äriringkondade ja laiema ühiskonnaga ning konkreetsetel juhtumitel põhinevate individuaalsete kursustega. Koostöödel ja kursustel on tugevad kasutajatega tegelemise, kaasamise ja koosloome elemendid. See võib hõlmata riideid, mänge, tooteid, kasutajaliideseid, teenuseid, füüsilist ümbrust, mänguasju - mis iganes toetab mängulist inimest, jätkusuutlikku eluviisi või sotsiaalselt kaasavat ühiskonda. "

Magistriprogrammi lõpetab lõpetamisprojekt ja teile antakse disaini magistrikraadi tiitel. Disaini magistrikraad kvalifitseerib teid osalema ja tegema koostööd kunstilise ja teadusliku disaini arendusprojektides.

Õpilaste iseloomustused

Asukohad

  • Kolding

    Ågade 10

    Küsimused