Keystone logo
Dnieprodzerzhinsk State Technical University

Dnieprodzerzhinsk State Technical University

Dnieprodzerzhinsk State Technical University

Sissejuhatus

Dnieprodzerzhinsk State Technical University täna 6 teaduskonda, 33 osakonda, 2 kolledžit, 1 tehnikum, piirkondlik haridus- ja teadustööstuse kompleks "Prometheus", 7 õppe- ja laborihoonet, kolm ühiselamut, raamatukogu kuni miljoni eksemplariga ja saalid elektroonilisi teave, täiustatud infovõrk, millel on juurdepääs Internetile, hariduslik televisioonikeskus, juhtkonna ja kirjastuse osakond, meditsiinikeskus, tervisekeskus Orili jõe kaldal, spordi- ja söögikohad, tugev hooldusüksus.

Ülikool pakub koolitusprogramme 23 erialal. Nüüd on ülikoolis umbes 5000 üliõpilast ja neist 2500 on täiskoormusega õppijad. Ülikoolis töötab 296 teadus- ja õppejõudu, sealhulgas 37 loodusteaduste doktorit, korralist professorit ja 186 teaduskandidaati, dotsenti. Alates 2006. aastast on kraadiõppe lõpetanud 142 kraadiõppurit, kaitstud 62 kandidaati ja 10 doktoritööd.

Dnieprodzerzhinsk State Technical University struktuuri kuuluvad Dniprovski majanduskolledž, kutsekool (kvalifitseeritud töötajate osakond) ja kommertskolledž Dniprovski riikliku tehnikaülikooli koosseisus.

Asukohad

  • Kamianske

    Dniprobudivs'ka Street,2, 51900, Kamianske

    Küsimused