Keystone logo
© Domus Academy
Domus Academy

Domus Academy

Domus Academy

Sissejuhatus

Domus Academy on Milanos asuv Itaalia ja rahvusvahelise akrediteeringuga kraadiõppe disainikool. Oma magistri- ja edasijõudnute kursustega on selle eesmärk luua järgmine põlvkond mängu muutjaid ja homseid juhte, koondades erinevaid teadmisi valdkondadevahelisteks töötubadeks ja praktikakohtadeks koostöös kaubamärkide ja ettevõtetega moe, tootedisaini, interaktsioonidisaini, luksuskaubad ja palju muud. Loengutes, laborites ja alglaagrites viibivate ekspertide ja arvamusliidritega loovad õpilased palju sidemeid, mis kiirendavad nende karjääri.

Tunnustatud kui üks parimaid kraadiõppe disainikoole maailmas

Meie visioon on toetada järgmise põlvkonna disainereid, et muuta tulevikku. Oleme disainiuuringute ja -kogemuste visiooniline koolkond, avatud ja interdistsiplinaarne keskkond, kus töötada koos avangardsete ettevõtetega visiooniliste projektide kallal. Projekteerimise teel õppimise meetodi abil toetame talente mõtteviisi arendamisel, et leida tuleviku stsenaariumides loovaid lahendusi.

Miks Domus Academy ?

Disaini kaudu tuleviku nägemine ning elu ja inimeste inspireerimine kogu maailmas.

Kas olete kinnisideeks disainist, selle kõigist vormidest ja tulevikust? Tule Domus Academy !

1. Envisioneri koht

Disainiuuringute ja kogemuste nägemuslik koolkond toetab järgmise põlvkonna laagreid kohandatavad plaanidRatePostgraduaterecognized careersboot laagrid, et olla süsteemi mängu muutjad ja homsed juhid, julgustades noori talente kasutama kujutlusvõimet ja loovust maailma kujundamiseks ja muutuste loomiseks.

2. Teadmistevahelised profiilid

Kool on alati keskendunud oma pedagoogilisele lähenemisele nii vertikaalsetele teadmistele kui ka horisontaalsetele oskuste kogumitele, saastades erinevaid teadmiste valdkondi ja pakkudes õpilastele pikaajalist tulevikupõhist alglaadimist tulevikupõhise alglaadimise tulevikupõhiste alglaagrite kavadega Hinda kraadiõppe tunnustatud kohandatav laager kohandatavplboot tulevikupõhine bootfuture-based booboo future-basedansRatePostgraduate tunnustatud kauakestev tulevikupõhiste tulevikupõhiste laagrite õppekava.

3. Tõeline rahvusvaheline keskkond

Avatud rahvusvaheline ja koostöökeskkond, kus talendid saavad teha koostööd õppejõudude ja ettevõtetega tulevikupõhiste kontseptsioonide alusel, kasutades häirivaid ja valdkondadevahelisi disainilahendusi.

4. Unikaalsed kogemused ja karjäärivõimalused

Mitmel tegevusel põhinev õppemetoodika: loengud, töötoad, laborid, alglaagrid ja kohandatav õppekava. Sidemed ettevõtete ja professionaalidega, meistriklassid disainerite ja vilistlastega. Kõrgeim sertifitseeritud paigutuse määr.

5. Ikooniline Postgraduate Design School disainipealinnas

Täielik valik kraadiõppe kursusi Itaalia ja rahvusvahelise akrediteeringuga. Asub Milanos, maailma moe- ja disainipealinnas. Rahvusvaheliselt tunnustatud kui üks ikoonilisemaid koole.

Sisseastumised

Abikõlblikkus

Domus Academy akadeemilise magistriõppe / topeltauhinna magistriprogrammi registreerumiseks peab teil olema:

 • Esimese astme akadeemiline kraad (bakalaureusekraad või akadeemiline diplom) teie valitud magistriõppega seotud erialal.
 • Inglise keele oskuse tunnistus sisseastumisel: IELTS 5.0 akadeemiliste magistriprogrammide jaoks, IELTS 5.5 topeltauhinna magistriprogrammide jaoks.

2-aastase magistriõppesse registreerumiseks peab teil olema:

 • 15 aastat eelmist haridust.
 • Esimese astme akadeemiline kraad (bakalaureusekraad või akadeemiline diplom) teie valitud magistriõppega seotud erialal.
 • Inglise keele oskuse tunnistus sisseastumisel: IELTS 5.0 või samaväärne.

Programmid on avatud ka erineva kraadi või diplomiga üliõpilastele, eeldusel, et taotlejat motiveerib suur huvi programmi teemade vastu ja ta demonstreerib vajalikke tehnilisi oskusi. Programmi juht ja vastuvõtukomisjoni liikmed hindavad iga avaldust ning teevad kindlaks, kas kandidaadi eelnev haridus ja tehnilised oskused vastavad sisenemisnõuetele.

Nõutavad dokumendid

Akadeemilised magistrid / 2-aastane magister

 • Avalduse vorm
 • Elulookirjeldus / CV
 • Passi koopia
 • Inglise keelde tõlgitud bakalaureusekraadi või akadeemilise diplomi koopia või teie asutuse väljastatud ametlik tunnistus eeldatava lõpetamise kohta, kui see pole veel lõpetatud
 • Bakalaureusekraadi või akadeemilise diplomi ametliku ärakirja/hindelehe koopia tõlgitud inglise keelde (ainete ja eksamite loetelu koos vastava tundide/ainepunktide arvuga) või värskeima ametliku ärakirja/hindelehe koopia, kui see pole veel lõpetatud
 • Projektide portfell (ei ole kohustuslik MFM, MLBM, MBD, MSD jaoks)
 • MSD esseeülesanne
 • Motivatsioonikiri
 • IELTS 5.0 Akadeemiline
 • Ainult vajaduse korral: regulaarne sertifitseerimine või enesedeklaratsioon, mis kinnitab, et registreerimisprotsess on käimas, või ametlik registreerimine mõnele muule kraadiõppe programmile Itaalias või välismaal ja enesedeklaratsioon vajalike eeltingimuste olemasolu kohta.
 • Taotlustasu 100 €

Stipendiumid ja rahastamine

Kasutage võimalust saada stipendium ja jätkata õpinguid Domus Academy disaini, moe, äri ja kogemuste valdkondades!

Kuulutame välja portfooliopõhise konkursi akadeemiliste magistriprogrammide ja topeltauhinnaga magistriõppekavadele alates 2024. aasta septembrist ning 2-aastastele magistriõppekavadele alates 2024. aasta oktoobrist . Academic & Double Award magistriprogrammi kandidaatidel on võimalus saada stipendiume kuni 7 000 € , samas kui 2-aastase kunstimagistri kandidaatidel on võimalik saada esimesel aastal kuni 4 000 € stipendiume .

Konkursid on suunatud moe, disaini, arhitektuuri, kujutava kunsti, kommunikatsiooni ja ettevõtluse erialade lõpetajatele ning noorematele spetsialistidele, kes töötavad või soovivad töötada loomemajanduse valdkonnas.

Meie andekatest rahvusvahelistest spetsialistidest koosnev õppejõud koostavad erinevad juhendid, lähtudes praegustest väljakutsetest ja teemadest, millega õpilased võivad magistriõppe ajal kokku puutuda.

Kasutage juhust ja kandideerige hiljemalt 22. märtsiks 2024!

Edetabelid

Domus Academy sai ADI, Associazione Disegno Industriale (Tööstusdisaini assotsiatsioon) Compasso d'Oro auhinna.

2019. aastal autasustas Domus Academy maineka ettevõtte The Business of Fashion Assessment spetsiaalse õppekogemuse tippmärgiga.

See on tunnistatud ajakirja Azure 8 parima sisekujunduse ja interaktsioonidisaini kooli hulka (2016 ja 2017) ning Domus Magazine'i poolt Euroopa 100 parima arhitektuuri- ja disainikooli hulka (2014–2017).

BusinessWeek nimetas seda üheks maailma parimaks disainikooliks (2009).

Domus Academy on kaasatud QS maailma ülikoolide edetabelitesse teemade kaupa, kasutajaliidese GreenMetric ja THE Impact Rankings.

Asukohad

 • Milan

  Via Carlo Darwin, 20, 20143, Milan

Küsimused