Keystone logo
Dong-eui University

Dong-eui University

Dong-eui University

Sissejuhatus

Dong-Eui haridusettevõte (DEI) loodi 1966. aastal, et edendada riiklikku õitsengut hariduse kaudu. Sellest ajast alates on DEI, kuhu kuuluvad Dong-eui University , Dong-Eui tehnoloogiainstituut, Dong-Eui tehnikakeskkool ja Dong-Eui keskkool, aidanud kaasa rahva ja piirkonna arengule, koolitades arvukalt andekaid inimesi ; ja selle Dong-Eui meditsiinikeskuse avamine on panustanud ühiskonda, teenides kogukonda kogu südamest.

Dong-eui University , mis on viimase 38-aastase kõrghariduse kogemuse kaudu saavutanud märkimisväärset kasvu, jätkab nüüd oma rolli ülemaailmse liidrihariduse keskusena väljaspool piirkonda. Meie oma tugeva tahtega avada uus ajalugu loome oma 18 000 õpilasele parima haridusõhkkonna, et varustada end pädevuse ja konkurentsivõimega, mida on vaja piiramatu konkurentsi ajastul.

"Dong-Eui-Ji-Chun", Dong-eui University asutajaliige, pooldab üliõpilaste harimist akadeemilise koolituse ja isiksuse kasvatamise kaudu maailma mõistvaks mõistmiseks. Seda vaimu silmas pidades jätkame tulevaste juhtide tootmist, kes suudavad muutuste lainetega edukalt toime tulla üha kiiremini muutuvas kodumaises ja rahvusvahelises keskkonnas.

Kallid õpilased! Loodan, et teie kui rahva ja piirkonna edendamise liikumapanev jõud 21. sajandil arendate edasi loovat mõtlemist ja julgust uutele väljakutsetele vastu astumiseks. Dong-eui University on valmis, võimeline ja valmis aitama teie unistust julgusest ja lootusest. Palun pühenduge akadeemilisele uurimisele ja karjääri arendamisele, et saaksite olla see, kes avab parema ja paljutõotavama tuleviku.

Asukohad

  • Busanjin-gu

    Busanjin-gu, Lõuna-Korea

    Küsimused