Keystone logo
Dongbei University Of Finance And Economics DUFE

Dongbei University Of Finance And Economics DUFE

Dongbei University Of Finance And Economics DUFE

Sissejuhatus

Ülemaailmne juhtimis- ja majandusinstituut (GIME) loodi 2017. aastal, mis on ühendatud eelmise 2009. aastal asutatud ülemaailmse juhtimise ja majanduse instituudi ning 2011. aastal loodud välismaise õppekeskuse kombinatsiooniga. Esimene koostöö meie ühistulise ülikooliga algas 2003. aastal. juhtiv inglise keeles õpetatavate programmide pakkuja, pakub GIME praegu ärikursuseid nii bakalaureuse- kui ka kraadiõppes.

Haridusressursside integreerimise abil, mis põhineb Hiina teadusvahetuse teeninduskeskuse, haridusministeeriumi (MOE), GIME loal, püüab DUFE pakkuda üliõpilastele tipptasemel rajatisi ja rahvusvahelist õppekogemust. GIME on kujunenud tipptasemel rahvusvaheliseks õppekeskuseks, kus on suurepärased kaasaegsed võimalused ja mis pakub laia valikut rahvusvahelisi hariduskogemusi.

Pärast aastatepikkust pidevat uurimist ja praktikat on GIME teinud suuri edusamme ja saavutusi personali koolituses, rahvusvahelises koostöös, teoreetilistes uuringutes jne. See on koolitanud 1500 Hiina üliõpilast välismaal õppima ja 360 rahvusvahelist üliõpilast Hiinas. Rahvusvahelist koostööd on tehtud ligi 60 maailmas tuntud ülikooliga enam kui 10 riigis, sealhulgas Austraalia riiklik ülikool, Monashi ülikool, Adelaide'i ülikool ja veel üks maailma 100 parimat ülikooli; on saavutatud üle 50 piiriülese hariduse teooria ja praktika uurimistulemuse.

GIME on jätkuvalt pühendunud üliõpilaste toetamisele kogu nende ainulaadse ülikoolitee jooksul, pakkudes kvaliteetset õpet, programme ja suurepäraste võimalustega ülikoolilinnakuid. Lisaks akadeemilistele saavutustele püüame rikastada õpilaste kogemusi isikliku ja ametialase arengu kaudu, luues rohkem võimalusi rahvusvaheliseks koostööks tippülikoolidega.

Miks õpilased Dalianit armastavad?

Piirkondlik majandus- ja finantskeskus

Siin on üle 80 maailma 500 parima ettevõtte piirkondlikku peakontorit. Dalian on Maailma Majandusfoorumi (WEF) suve Davose alaline võõrustajalinn, kus on Hiina suurim põllumajanduse futuuride börs ja suuruselt teine sojaubade futuuriturg maailmas.

Turvaline koht elamiseks

Kõrgem süüdimõistmise määr, mida naudib kohtusüsteem, meie seaduste paindlikkus ning suur politsei- ja julgeolekuteenistuse kohalolek.

Kõige elamisväärsem linn

Kliima pole talvel külm ja suvel pole sooja. Seda nimetatakse "kirdeaknaks", "põhjapärliks" ja "romantiliseks pealinnaks". 2016. aastal oli Dalian China Daily andmetel elamisväärsemate linnade seas 4 parimat.

Deani tere tulemast

Mul on väga hea meel tervitada teid Dongbei rahanduse ja majanduse ülikoolis (DUFE) ülemaailmses juhtimis- ja majandusinstituudis. DUFE on üks Hiina ajaloolistest ülikoolidest, mis on spetsialiseerunud rahandusele ja majandusele. Ja GIME on DUFE esimene instituut, mis pakub inglise keeles õpetatavaid programme nii bakalaureuse- kui ka kraadiõppes. Nüüd on see arenenud tipptasemel platvormiks, mis pakub rahvusvahelist haridust nii Hiina kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele.

Rahvusvaheliselt tunnustatud talentide kasvatamiseks on GIME sõlminud koostöösuhted enam kui 70 ülikooliga, võimaldades meie üliõpilastel ja õppejõududel ideid vahetada inimestega üle kogu maailma.

Nagu Hiina ütleb: "Ookean on suur, sest see lubab kõiki jõgesid." Oleme pühendunud kaasava ja avatud kogukonna loomisele, kus erinevate veendumuste, kultuuride ja rahvustega haritlased ning õppijad saavad nautida rikkalikku õpikeskkonda ja saada inspiratsiooni üksteisest.

Kui olete huvitatud salapärasest Hiina kultuurist või kiirest Hiina äriarendusest, soovitan teil uurida võimalusi selle mitmekesise kogukonna kaasamiseks. Tule ja liitu nüüd!

Ding Xiaoyu
Ülemaailmse juhtimis- ja majandusinstituudi direktor,
Dongbei rahanduse ja majanduse ülikool

Asukohad

  • Dalian

    Jian Shan Jie,217, , Dalian

Küsimused