Keystone logo
Dorados University (Universidad Dorados)

Dorados University (Universidad Dorados)

Dorados University (Universidad Dorados)

Sissejuhatus

Doradose ülikool asutati 1997. aastal, tingituna piirkonna noorte tungivast nõudlusest, kellel polnud palju võimalusi õppimiskoha valimiseks.

Lõime loosungi "Kvaliteetne haridus parema eluviisi nimel" ja selle asutamisest alates on "La Universidad Dorados " kui haridusasutus tegelenud meie asutuse hariduse kvaliteedi säilitamise ja tõstmisega.

Selle kontseptsioonist alates esitati Doradose ülikool kontseptsioonina, mille eesmärk oli integreerida kõik atraktiivsete omadustega tasandid nii infrastruktuuri kui ka kooseksisteerimise ruumide, Mehhiko Vabariigi eri piirkondades asuvate hotellide kutsepraktikate, välisriikide vahetuste, Ainus, kus on tõeline professionaalse praktika hotell, taskukohaste võimalustega ja kvalifitseeritud õpetajatega, kuid põhimõtteliselt on meie mure olnud alati inimene inimesena.

A) Jah; Kiirustamata, kuid ilma pausita, oleme saavutanud, et Doradose ülikooli tunnustatakse Moreloses juba kogu maailma laiemas ulatuses haridusasutusena ja oleme võtnud endale kohustuse, mida see tähendab, sest töötame ausalt ja vastutustundlikult, arvestades seda haridust, Doradose ülikool on eluviis.

Asukohad

  • Oaxtepec

    Rómulo Hernández, 62738, Oaxtepec

    Küsimused