Keystone logo
Dr. Ignacio Chavez National Institute of   Cardiology (Instituto Nacional de Cardología Dr. Ignacio Chávez)

Dr. Ignacio Chavez National Institute of Cardiology (Instituto Nacional de Cardología Dr. Ignacio Chávez)

Dr. Ignacio Chavez National Institute of   Cardiology (Instituto Nacional de Cardología Dr. Ignacio Chávez)

Sissejuhatus

Riiklik kardioloogiainstituut avati 18. aprillil 1944, selle asutaja, dr Ignacio Chávezi progressiivse nägemusega, kes kirjeldas selle eesmärki „… keskus, mis oli midagi enamat kui südamehaigete haigla. samal ajal haigla, uurimislabor, kool ning sotsiaalse ja inimliku abivahend. "

Alates selle loomisest täitis instituut selle lubaduse täielikult ja saavutas rahvusvahelise tunnustuse oma uurimistöö ja spetsialistide koolituse eest. Samuti võitis ta mehhiklaste südamed pakutava arstiabi kvaliteedi ja heatahtlikkuse eest.

Presidendi dekreediga muutis instituut alates 13. märtsist 1979 oma nime Ignacio Chávezi riiklikuks kardioloogiainstituudiks, mis on vääriline austusavaldus selle asutajale.

Täna jätkab instituut originaalsete ja oluliste teaduslike uuringute ja tehnoloogiliste uuenduste loomist põhi- ja kliiniliste teaduste tasemel kardioloogia, kardioneumoloogia, nefroloogia ja reumatoloogia valdkonnas. See on keskus, kus koolitatakse kõige rohkem kardiovaskulaarseid spetsialiste, kes oma akadeemilise taseme ja kutse -eetika tõttu säilitavad instituudi nime. See on võrdluskeskus, mis pakub kolmanda taseme arstiabi peamiselt patsientidele, kellel puudub sotsiaalkindlustus.

Selle eesmärgi saavutamiseks töötab instituudis, mida koordineerivad viis direktoraati (meditsiin, õendus, haridus, teadus ja haldus), umbes 2500 inimest.

Missioon

Leevendage südame -veresoonkonna haigusi transtsendentsete teadusuuringute, kõrgema erialase hariduse ja kaasaegse humanitaarkvalitusega arstiabi abil.

Asukohad

  • Mexico City

    Juan Badiano,1, 14080, Mexico City

    Küsimused