Keystone logo
Drew University

Drew University

Drew University

Sissejuhatus

Lõpetanud ja teoloogilised uuringud Drew University .

Asub vaid 50-minutilise rongisõidu kaugusel New Yorgi jõujaama maailmapealinnast, Drew 'ilus, metsaalune ülikool Madisonis, New Jersey's, kus asub Casperseni kõrgkoolide kool ja Drew teoloogiline kool.

Olgu nad õpetajad, luuletajad, arstid, ministrid, teadlased, kogukonna juhid, aktivistid või elukestva õppijad, Drewi kutse- ja akadeemilise kraadiõppe lõpetajate lõpetamisel on humanistlik, loominguline ja eetiline mõtteviis ja töö.

Leia oma mentor saavutatud õppejõudude hulgast. Õpi metsas. Testi, mida õpid ühes idaranniku kõige elujõulisemas ja kultuuriliselt mitmekesises piirkonnas. Ole osa pühendunud globaalsest kogukonnast, mis kavatseb teid ette valmistada, et teha vahet, mis on oluline teie enda elus ja maailmas.

Casperseni kõrgkoolide kool

Drew's Casperseni kõrgkoolide kool pakub laia valikut eristavaid ja paindlikke kõrghariduse programme, mis on mõeldud peaaegu iga kiire ajakava vajaduste rahuldamiseks.

Kõik programmid põhinevad Drewi tunnustatud pühendumusel õppejõudude ja üliõpilaste mentorlusele, klassiruumi välise kogemusõppe võimalustele ja tugeva intellektuaalse kogukonna hõlbustamisele.

Humanitaarteadused, mis kasvatavad sügavat pühendumist kriitilisele mõtlemisele ja analüüsile, moodustavad aluse ja rikastavad kõiki meie kraadiõppe programme. Nende oluliste oskuste omandamine tagab meie lõpetajatele silmapaistva mitmekülgsuse ja leidlikkuse. Ehkki paljusid homseid karjäärivõimeid pole veel isegi ette kujutatud, olete Drewi humanitaarteaduste bakalaureuseõppega valmis kõigeks!

Drew teoloogiakool

Lähtudes uhkusega Wesley/Metodistide traditsioonist, mis hõlmab julgeid ideid, mis mõjutavad inimeste elu heas suunas, oleme koolitanud juurdunud, uuenduslikke ja julgeid juhte üle 150 aasta. Sõltumata sellest, millist meie kuue kraadiga programmi te järgite, sisaldab Drew teoloogiakooli haridus interdistsiplinaarseid kursusi, mis nõuavad otsest mõtlemist, praktikakoolitust, mis käsitleb reaalseid probleeme, ja õppimisviise, mis soodustavad kohanemisvõimet ja innovatsiooni. Tegelikult on meie programm loodud sobima peaaegu iga keeruka ajakavaga. Kõik meie magistriõppe programmid saab läbida elukohas või täielikult veebis!

Teoloogiakooli ja ülikooli missioon

„Juurdunud Metodisti traditsioonidesse kristliku teoloogia ja vaimse praktika uuenduslike ja julgete tõlgenduste järgi, annab Drew University teoloogiakool loovale mõtlemisele ja julgele tegevusele õiguse õigluse, rahu ja Jumala, naabri ja maa armastuse edendamiseks.”

Theological School'i missioon ühendab ülikooli tööd, et pakkuda oma mitmekülgset õppijate kogukonda väljakutsetele ja individuaalsetele haridustele, mida kujundab sügav juurdunud kultuuri mentorlus, läbimõeldud seotus maailmaga väljaspool ülikooli ja püsiv pühendumine elukestvale kasvatamisele. kogu inimene. Oma erilise rõhuasetusega teadmiste, kogemuste ja teenuse vastastikkusele valmistab Drew oma õpilasi õitsema nii isiklikult kui ka professionaalselt, kuna nad lisavad maailma heale, reageerides meie aja kiireloomulistele väljakutsetele range, sõltumatu ja kujutlusvõimelise mõtlemisega.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Madison

    36 Madison Avenue, 07940, Madison

Küsimused