Keystone logo
Drexel University School of Education

Drexel University School of Education

Drexel University School of Education

Sissejuhatus

Meie missioon

Hariduskool arendab juhtide teadmisi, et teha koostööd ja lahendada keerukaid probleeme, mis on seotud institutsioonide ümberkujundamisega ja erinevate elanikkonna harimisega, keda mõjutavad kodused ja globaalsed väljakutsed.

Meie mõju

Drexel University School of Education on pühendunud Philadelphia lastele kvaliteetse hariduse pakkumisele. Meie õpilased avaldavad sügavat ja püsivat mõju linna, mida kutsume koduks, koolides.

Väärtused

Jagame Drexeli pühendumust kvaliteedile, terviklikkusele, mitmekesisusele, juurdepääsule, haldamisele ja innovatsioonile. Lisaks juhindume oma missiooni ja visiooni järgides järgmistest väärtustest.

Mitmekesisus ja kaasatus

Pühendumine ühiskondlikule kogukonnale, mis peegeldab ja tervitab kõiki inimlikke erinevusi ning tugineb selle kogukonna erinevatele vaatenurkadele, kogemustele ja taustale, et suunata meie otsuseid ning teavitada meie uurimistööst ja õpetamisest.

Koostöö

Usutakse, et meie ideid ja tegusid ning nende tulemusi parandatakse, kaasates meid ümbritsevaid kollektiivsesse tegevusse ja koos saame saavutada eesmärke, mida keegi meist üksi ei saaks.

Sotsiaalne õiglus ja võrdsus

Meie pidev rõhk on juurdepääsuvõimaluste, võimaluste ja ressursside ebavõrdsusega tegelemisel - eriti haridussfääris, aga ka hariduse kasutamisel kõigi ühiskonnaliikmete õiglaste protsesside ja õiglaste tulemuste saavutamise vahendina.

Avalik stipendium

Meie rõhuasetuseks ja julgustuseks teadustööle, mis on laialdaselt kättesaadav, dialoogiline ja sellega seotud teadusuuringute katalüsaator.

Strateegiline plaan

Usume, et Drexel SoE-d võib nimetada parimaks praktikapõhiseks, kogukonna ja kodanikuühiskonnaga seotud, teadustööst lähtuvaks institutsiooniks, mis toodab juhte, kes mõjutavad muutusi klassiruumis, haridushalduses ning teadusuuringutes ja poliitikas ning mille ulatus on kohalik , riiklik ja ülemaailmne.

Sõnum dekaanilt Penny Hammrichilt, PhD

Tere tulemast Drexeli ülikooli hariduskooli. Meie saiti sirvides loodan, et näete paljusid tugevaid kohustusi, mida võtame haridusele nii meie ülikoolikogukonnas kui ka paljudes kogukondades, mida me Philadelphias ja mujal teenime.

Oleme hariduskoolile loonud uue elava visiooni, mida mul on hea meel teiega jagada. Hariduskoolis näeme end kui „Pedagoogilise innovatsiooni intellektuaalset keskust”. Edendame oma koolis tipptasemel õpetamise, õppimise ja hindamise kultuuri, et valmistada ette suurepäraseid juhte, kes suudavad areneda pidevalt muutuval haridusmaastikul.

Meie visioon hõlmab viit allkirjavaldkonda, mis määravad hariduskooli:

Kvaliteet ja täiustamine - meie haridusprogrammid jätkavad oma uhket ajalugu õpilaste õppimise parandamisel ning suurendavad nende isiklikku ja ametialast potentsiaali.

Võrdsus ja juurdepääs-hariduskool on 100% pühendunud kvaliteetsete õppimisvõimaluste kättesaadavuse suurendamisele alates lasteaiaealisest ajast kuni kõrghariduseni ja kaugemale ning tootma lõpetajaid, kes teevad sama.

Kasv - hariduskool areneb pidevalt, et olla kursis pidevalt muutuva maailmaga. Hindame oma programme, et saaksime pakkuda haridusteid ja pakkumisi, mida õpilased karjääris edu saavutamiseks vajavad.

Innovatsioon ja loovus - hariduskool alustab sel aastal põnevusega uut teadusettevõtet, mis toetab ühiselt rahastatud ja rahastamata teadusuuringuid nii riigi, kui ka teiste koolide, kolledžite ja partnerite hariduse valdkonnas. Püsige lainel!

Kodanikuosalus - Drexeli missiooniks on olla üks kodanikuaktiivsemaid ülikoole Ameerika Ühendriikides ja hariduskool on uhke, et toetab seda missiooni programmide kaudu, mille eesmärk on tugevdada meie kohalikku kogukonda. Meie programmid hõlmavad sarja Critical Conversations in Urban Education, meie tööd Lääne -Philadelphia Promise Neighbourhood algatusega, SOE koolitöö stuudioga ja muid programme, mis on silmapiiril. Meie kool püüab olla oma kogukonna ees nii vastutustundlik kui ka vastutulelik ning valmistab ette õpilasi, kes jagavad meie kogukonna koostöö väärtusi.

Täname, et külastasite meie saiti ja võtke meiega julgelt ühendust, kui soovite meie kooli kohta rohkem teada saada.

Miks valida Drexel University School of Education ?

1891. aastal asutatud Drexel loodi õpilaste ja ühiskonna teenindamiseks haridusprogrammidega, mida täiustas kliiniline praktika ning haridustöötajate, kogukondlike algatuste ja kaasaegse tehnoloogia koostöö.

Mida pakub Drexeli ülikooli hariduskool?

Institutsioonina, mis on alati tehnoloogiat hinnanud, on Drexelil ülikoolide seas esmakordne tehnoloogiline esivanem. See oli esimene ülikool, mis nõudis üliõpilastelt mikroarvutite kasutamist, esimene täielikult traadita ülikoolilinnak ja esimene õpilaste veebiportaal. Drexeli pühendumusele uute tehnoloogiate kasutuselevõtule vastab ainult pühendumus haridusele.

Osa sellest, mis teeb Drexeli ülikooli ainulaadseks, on keskendumine koostööõppele. Iga õpilane teeb kogu programmi vältel tihedat koostööd nõustajaga, saades samal ajal ka reaalseid kogemusi oma valdkonnas. Samuti saavad õpilased rohkem nägemisaega nii õpilaste kui ka õpetajatega.

Drexeli hariduse eelised

 • Paindlikud sõiduplaanid
 • Kursused veebis ja ülikoolilinnakus
 • Üks suurimaid ühistulisi haridusprogramme riigis
 • Drexeli õpilastel on palju võimalusi oma töö avaldamiseks
 • Käsitsi õppimine
 • Suur vilistlaste võrgustik
 • Igale õpilasele antakse kogu aeg nõustaja Drexeli hariduskoolis

Drexel on tuntud oma paindlike õppekavade poolest

Drexel läheneb õppimisele ainulaadsel viisil. Selle asemel, et valida ühe või teise vahel, saavad õpilased oma kursusi läbida nii veebis kui ka ülikoolilinnakus. See võimaldab õpilastel ühendada traditsioonilises klassiruumis käimise eelised ja paindliku veebipõhise õppe eelised.

Osa sellest paindlikkusest on planeerimine, mis võimaldab õpilastel koostada ajakavasid, mis vastavad nende individuaalsetele vajadustele. Seda paindlikkust võib leida ka kraadinõuetest.

Näiteks Drexeli tippkivijärjestus enamiku magistriprogrammide jaoks võimaldab kõikide erialade üliõpilastel koos kursusetööd täita. Pärast teaduskursuse läbimist on õpilastel võimalus sooritada kas magistritöö, magistriprojekt või teaduspõhine projekteerimis- ja analüüsiprojekt.

Teisisõnu, olenemata sellest, kas õpilased käivad kursustel päeval või öösel, võrgus või võrguühenduseta, on Drexeli eesmärk pakkuda õpilastele õppimise paindlikkust, pakkudes samas täielikku õpilaskogemust.

Drexel pakub professionaalseid ühendusi

Drexel on üks vanimaid ja suurimaid ühistulisi haridusprogramme riigis ning selle laialdased väljapaistvate õpetajate teaduskonnad hõlmavad paljusid oma valdkonna tipus. Drexeli hariduskool pakub rohkem kui 200 kraadiõppe programme 15 kolledžis ja koolis ning õpilased saavad täiendavalt kasu teaduslikult rangete interdistsiplinaarsete ekspertide olemasolust paljudes programmides.

Ühe suurima eraülikoolina Ameerikas, kus on üliõpilasi kogu maailmast, on üliõpilastel juurdepääs professionaalsete võrgustike loomiseks. Väiksemad klassid võimaldavad professoritel oma õpilastega individuaalselt tuttavaks saada ning akadeemiline nõustamine võib avada ukse mitmetele professionaalsetele sidemetele, et luua koostöösuhteid. Lisaks on õpilastel juurdepääs mitmesugustele teaduspartnerlustele ja õppejõudude uurimisvõimalustele.

Drexel loob edukate üliõpilaste võrgustiku

Ülemaailmse teadusülikoolina kuulub Drexel rahva saja parima hulka. Täpsemalt on USA uudiste ja maailma aruande järgi School of Educationi veebipõhised haridusprogrammid riiklikult 55 parima seas. Hariduse doktorikraadi Carnegie projekt nimetas kooli EdD programmi 2019 aasta programmiks. Ka Drexeli õpilastel on ühine mõtteviis. Vilistlased on väga motiveeritud edu saavutama, erakordselt haritud ja hästi varustatud, et kasutada ära koostöövõimalusi.

Osa Drexeli ainulaadsest on meeskonnatöö keskkond ja selle koostööl põhinev lähenemine õppimisele. Vilistlaste võrgustikud on uskumatult mitmekesised õpilastega üle kogu maailma. Lisaks on hariduskooliga õpilastel palju võimalusi avaldamiseks, mis loob veelgi rohkem võrgustumisvõimalusi.

Drexel pakub õpilastele kogemuslikku õppimist

Teooria ja praktika on sageli eraldi. Andes õpilastele praktilisi kogemusi oma valdkonnas, annab Drexel õpilastele võimaluse teooriat praktikas rakendada. Kui kõik nõuded on täidetud, aitab hariduskooli praktikabüroo õpilastel leida praktikat oma kodu lähedal asuvates töökohtades, olenemata nende elukohast.

Kõik Drexeli programmid rõhutavad praktilisi kogemusi nii traditsioonilistes klassiruumides kui ka väljaspool. See kogemus on kättesaadavam, kuna nendel programmidel on ka paindlikkus, mis võimaldab üliõpilastel vaheldumisi akadeemilist õpingut töökohustustega täita. Lõpetajad saavad ka esmaklassilisi kogemusi virtuaalse õppe kombineerimiseks traditsiooniliste klassiruumidega.

Statistika

 • Õpilased: 1301
 • Õppejõud: 48
 • Programmid: 48
 • kraadid: 21

  English Language Requirements

  Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

  Asukohad

  • Philadelphia

   Drexel University, , Philadelphia

   • Philadelphia

    Drexel University, , Philadelphia

    Programmid

     Asutus pakub ka:

     Küsimused