Keystone logo
© Eva Dang
DSM Assessment & Training

DSM Assessment & Training

DSM Assessment & Training

Sissejuhatus

DSM sündis soovist edendada armastust õppimise, kasvu, arengu, üksikisikute ja organisatsiooni jaoks. Töötades rahvusvaheliselt ja on olnud privileeg töötada erinevate organisatsioonide ja üksikisikutega, et aidata neil rahuldada oma õppimisvajadusi, luua karjääre ja omandada olulisi kvalifikatsioone.

Meie Juhtimise ja Juhtimise Akadeemia loodi, et arendada juhtimisoskusi ja pakkuda kvalifikatsioone, mis olid seotud tegeliku ärimaailmaga. Nii et juhid on varustatud ja kvalifitseeritud 21. sajandi äriliste väljakutsetega tegelemiseks.

DSM Juhtimise Ja Juhtimise Akadeemia

 • Pakub mitmesuguseid professionaalse kvalifikatsiooni pakette, mis on paindlikud ja vastavad tööstusharu standarditele
 • Pakub kvalifikatsioone, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud
 • Pakub kvalifikatsiooni, mis on ligipääsetav ettevõtja jaoks ja mis sobib töö ja teiste kohustustega
 • Kvalifikatsioonid, mis on paindlikud, sidusad ja taskukohased

Oleme pühendunud üksikisikute ja organisatsioonide arendamisele, et tagada nende varustamine, et täita homsete äriprobleeme.

Standardid

Meie eesmärk on edendada õpetamise, kasvu, arengu, üksikisikute ja organisatsioonide armastust. Kõik meie kursused pakuvad kõige kõrgemaid online-õppe standardeid, mida me jätkuvalt läbi vaatame ja täiustavad.

Me oleme pühendunud teie õppimisele ja edule.

Ressursid

Kõik õpilased on kogu kursuse kestel hästi toetatud:

 • Juurdepääs veebipõhiste õppematerjalide portaalile
 • Pühendatud tugiõpetaja
 • E-õppesessioonid

Ülikooli Pathways :

Suurbritannia ülikooli või MBA omandamine võib olla väga kulukas. Soovisime pakkuda õpilastele taskukohast ja paindlikku alternatiivi. Meie ülikooli Pathway kursused ja programmid pakuvad õpilastele võimaluse saada maineka UK kõrgharidus, ilma et isegi jättes oma kodudest lahkuma. Meie veebipõhised kvalifikatsiooniprogrammid ja partnerlused akrediteerivate organisatsioonidega teevad Ühendkuningriigi kraadi võimalikuks.

University Pathway kursused:

Meie veebikursused pakuvad ülikooli krediiti, et saaksite erandeid bakalaureuse ja magistrikraadi taseme kursustel, see tähendab, et saate Ühendkuningriigis tunnustatud kraadi, mis on taskukohasem ja paindlikum. Meie ülikooli Pathway kursused on järgmised:

 • ILM 7. taseme juhtimine
 • ILM 7. tase juhtimises ja juhtimises - 20 meistrikursust
 • ATHE 7 taseme diplom strateegilises juhtimises - 120 magistriõpet
 • ATHE 5. taseme laiendatud diplom ärijuhtimises - 120 ainepunkti bakalaureuse kraadi omandamiseks
 • ATHE 4. taseme laiendatud diplom ärijuhtimises - 120 krediiti bakalaureusekraadi omandamiseks
 • Kombineeritud 4. tase
 • ATHE 3. taseme diplom ärijuhtimises - sihtasutuse kursus

Dual Certification MBA

Meie MBA programm on terviklik kombinatsiooniprogramm, mis pakub professionaalset ja akadeemilist sertifitseerimist. Osana meie MBA programmi saate ILM 7. taseme tunnistuse ja ATHE 7. taseme strateegilises juhtimises, mis annab teile kutsekvalifikatsiooni, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud äri-, juhtimis- ja juhtimiskogukonnas. Sul on ka õigus läbida MBA Täiendus läbi kaugõppe Northamptoni ülikoolis. See ainulaadne äri- ja juhtimiskoolituse pakett tagab, et teie CV eristub. Meie Kombineeritud MBA pakett kasutab meie ainulaadset partnerlust parimate Ühendkuningriigi akrediteerimisorganisatsioonide ja ülikoolidega, et pakkuda terviklikku, taskukohast ja paindlikku MBA-i paketti.

Ettevõtte koolitus

Töötame kõigi sektorite ettevõtetega, et kujundada oma juhtimisoskusi ja -võimalusi vastavalt organisatsioonide vajadustele.

Saame pakkuda kohandatud programme vastavalt kõikidele nõuetele.

Ettevõtte juhtimises

Töötame organisatsioonidega, et luua ja ehitada oma ettevõtte juhtimise akadeemiad, et pakkuda oma töötajatele professionaalset ja akadeemilist juhtivtöötajate kvalifikatsiooni. Me saame pakkuda kõik meie kvalifikatsiooniprogrammid ettevõtte programmina. Meil on olnud privileeg luua ettevõtete juhtimise akadeemiad ettevõtetele rahvusvaheliselt ja Ühendkuningriigis.

Asukohad

 • Bromley

  179 High Street, BRN 1NN, Bromley

Programmid

Küsimused