Keystone logo
Duke University Nicholas School of the Environment

Duke University Nicholas School of the Environment

Duke University Nicholas School of the Environment

Sissejuhatus

Duke Environment pakub eesmärkidest lähtuvatele inimestele võimalusi õppida või jätkata karjääri, mis annab positiivse panuse keskkonda ja maailma. Me toome kokku heledaid, andekaid ja ambitsioonikaid inimesi kogu maailmast, kelle huvid varieeruvad looduskaitsest kliimamuutuseni ja kõigest selle vahepealsest.

Missioon

TEADMISTE LOOMINE

Loome teadmisi asjakohaste füüsika-, elu- ja sotsiaalteaduste alus-, rakendus- ja multidistsiplinaarsete uuringute kaudu, mille eesmärk on laiendada meie arusaama Maast ja selle keskkonnast.

Ülemaailmsete juhtide loomine

Arendame juhtimist läbi:

Bakalaureuseõppe akadeemiline programm, mille eesmärk on levitada mõistmist Maast ja keskkonnaeetikast hertsogi lõpetajate uude kaadrisse

Professionaalne magistriõpe, mis koolitab uut tõugu keskkonnaspetsialiste, kes töötavad avalikus, era- ja mittetulundussektoris ning kellel on vajalikud oskused tõhusa keskkonnapoliitika ja -tavade väljatöötamiseks ja rakendamiseks

Ph.D. programm, mis on pühendatud uue põlvkonna teadlaste, teadlaste ja koolitajate täiendamisele keskkonnas

JÄTKUSuutliku tuleviku sepistamine

Keskendame teadus- ja haridusvaldkonnas kogutud intellektuaalsetele ressurssidele ja kapitalile strateegiliselt kolme kõige keerulisemat keskkonnaprobleemi, millega ühiskond silmitsi seisab:

Kliima ja energia

Maismaa ja mereökosüsteemid

Inimeste tervis ja keskkond

Ajalugu

Nikolai kool tähistab selle loomise kuupäeva nagu 1991. aasta, kuid see tähistab kolme üksuse kokkutulekut, mis on peaaegu sama vana kui ülikool ise. Metsandus- ja keskkonnauuringute kool ning Duke'i ülikooli merelabor (mõlemad asutatud 1938. aastal) tulid kokku 1991. aastal, et saada keskkonnakooliks, mis 1995. aastal nimetati Peter M-i 20 miljoni dollari suuruse kingituse järgi Nicholase keskkonnakooliks. ja Bostoni Ginny Nicholas. 1997. aastal liitus geoloogia osakond (moodustatud 1936. aastal) Maa- ja ookeaniteaduste osakonnana ning keskendub mitmetele maa- ja keskkonnateaduste ristumiskohas asuvatele aladele.

LEITUD

  • Nicholase keskkonnakool: 1991
  • Duke'i ülikooli merelabor: 1938
  • Metsanduskool: 1938
  • Geoloogia osakond: 1936

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Durham

    Circuit Drive,9, 27710, Durham

    Küsimused